⚽ Mladší přípravka - informace na týden 1. - 7.10. !!!!!

Výsledky turnaje ve Svitavách (hráli jsme jako "B").

Na turnaj jsme odjeli v sestavě: Ptáček T., Ptáček A., Budig, Brziak, Stejskal, Jarmar, Klíč, Trnková, Ošťadnický a dosáhli jsme tyto výsledky:

1. zápas MT - Hlinsko 2 : 3 (branky: Ošťadnický, Jarmar). Vstup do utkání byl z pohledu předvedené hry ideální. Hned od začátku aktivní hra a několik šancí (bohužel bez potřebného efektu).Poté ovšem dvě chyby v rozehrávce, které soupeř potrestal. Ale musím celý tým pochválit, nepřestali jsme hrát a odměnou bylo vyrovnání. Poté se hra vyrovnala, štěstí se nakonec přiklonilo na stranu soupeře, když v poslední minutě utkání rozhodl.

2. zápas MT - Pardubice 6 : 0 (branky: Ošťadnický 3, Ptáček Tadeáš, Trnková, Jarmar). Druhý zapas nám vyšel ještě lépe, když jsme se brzy ujali vedení 2 : 0. Za tohoto těsného stavu Štěpán pochytal všechny pokusy soupeře a pak už jsme na hřišti byli jednoznačně lepším týmem. Odměnou byla vysoká výhra, ale také konečně pěkná kombinační hra. Je vidět, že pokud máme dostatek sebevědomí umíme hrát pěkný fotbal.

3.zápas MT - Svitavy 3 : 6 (branky: Ošťadnický, Trnková, Jarmar). Určitě proti nám stál nejkvalitnější soupeř ze všech utkání. Nicméně je potřeba říct, že jsme mu situaci usnadnili naším přístupem. První poločas byl z naší strany, až na jednu vstřelenou branku, špatný! Kluci ze Svitav nás jasně přehrávali a zaslouženě si vytvořili dostatečný náskok. Až ve druhém poločase jsme pochopili, že když nestíháme fotbalově, je potřeba se o výsledek "poprat". Velkou pochvalu v tomto si zaslouží Ivošek, rval se o každý balón a nenechal obránce soupeře v klidu. Postupem času se k němu začali přidávat ostatní naši hráči a zápas se začal vyrovnávat. Najednou jsem si dokázali vytvořit šance a některé z nich proměnit. Pokud bychom dokázali hrát takto od začátku, mohl výsledek vypadat jinak. Ale i tak, zatím nejlepší výsledek proti tomuto soupeři, takže určitá spokojenost je na místě.

Celkově lze turnaj hodnotit pozitivně. Snad doma předvedeme minimálně stejně kvalitní výkony a přidáme další vítězství.
Děkujeme všem malým i velkým fanouškům za jejich podporu.
A poslední věc. Jak jsem říkal uvítáme nebo spíš čekáme nějaký návrh pro naše borce, na jejich vlastní vítězný pokřik. Doufám, že budeme vyhrávat častěji, tak ať si můžeme pořádně zakřičet :-).

Další informace pro rodiče.

Tréninky od listopadu budou probíhat v tělocvičnách a to takto (jiné volné termíny nebyly k dispozici):

Pondělí 17.00 - 18.30, Gymnázium

Středa 15.30 - 17.30, 2. ZŠ Palackého

Zatím však tréninky budou na hřišti Slovanu.

Tréninky: v PO a ve CT od 16.00 do 18.00.

Další turnaj bude v SOBOTU 6.10. 2018 na našem hřišti - sraz hráčů 8.30. Nominace: Budig, Stupka, Klíč, Ošťadnický, Ptáček T. a A., Trnková, Jarmar, Stejskal, Brziak.