^ nahoru

Zlepšený výkon na body nestačil

SKP Slovan : TJ Spartak Polička 0:5 (0:0)

 

Sestava: Schreiber - Frisch (73.Štrajt),Smékal,Šmerda M. (51.Kudyn),Mikšánek P.(4.Bambušek),Kolář, Kovář,Mikšánek D. (73.Dvořák),Racl,Krummer,Šmerda J.

 

Slovo trenéra: V domácích zápasech se nám docela daří a tak jsme této výhody chtěli využít v zápase proti Poličce. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a vypracovali si několik dobrých příležitostí ke vstřelení branky, ale branku se nám vstřelit nepodařilo. Soupeř si rovněž vypracoval několik gólovek, ale ani on nepřepsal skóre prvního poločasu a tak půlka skončila bez branek. Druhý poločas pro nás začal velmi nešťastně, když jsme dostali dosti kuriózní branku a poté jsme pomalinku začali přenechávat iniciativu hostujícímu týmu,který čím dál tím více na hřišti začal kralovat a přidal další 4 branky a utkání dotáhl do vítězného konce. 

     Polička se představila jako fotbalově vyspělý tým, posílený o hráče A týmu (Pazdera,Anderle). My jsme dokázali držet krok pouze první poločas, přičemž do prvního gólu se jednalo o zcela vyrovnaný zápas, který nakonec pro nás dopadl debaklem, ale jak říkám, hráli jsme velmi dobře, ale soupeř hrál ještě líp. Bohužel. Ve 4. minutě se zranil Patrik Mikšánek (vykloubené rameno) a my všichni mu přejeme brzký návrat na zelený pažit.