KRÁTKÉ ZPRÁVY

Dorost - Holice

SKP Slovan - Holice 2:3 / 0:0/

V sobotu jsme sehráli další mistrovské utkání s celkem Holic. Třetí celek aktuální tabulky v utkání prokázal, že na toto místo patří právem. Jejich přechod do útoku byl smrtící i když tady jsme mu to chybnou rozehrávkou hodně ulehčili.
V prvním poločase by se hra v podání obou celků dala nazvat “ leteckým” dnem, kdo výš a kdo dál. Poločas 0:0 neurovnaná hra, spousty chyb při rozehrávce. Vedení na svoji stranu mohly před poločasem strhnout oba týmy. Hosté nastřelili utěšenou střelou břevno a Karel šel sám na brankáře hostí, bohužel bez gólového zakončení. Měli jsme dvě vyložené šance po rohových kopech, ale díky nedůrazu, se skóre neměnilo.
Ve druhé půli trenér hostů vystřídal, a hned ve druhé minutě druhého poločasu tento hráč upláchl po pravé straně a nedal Majkovi šanci. Další nedůraz v naší obraně a prohráváme 2:0.
Po této brance se kluci snažili s utkáním ještě něco udělat. Toto byla naše nejlepší pasáž v utkání, zakončená dělovkou Davida z 25 metrů, kdy prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Karel využil zaváhání holické obrany, ale sólo z půlky hřiště nezužitkoval. Ale bylo zase o co hrát, a nebýt absolutně nepochopitelného chování našeho hráče, který uviděl 73. minutě od rozhodčího po předchozí žluté kartě, červenou, utkání jsme ještě mohli zdramatizovat, ale tímto jeho “nesmyslem” a ne ojedinělým, se zdálo být hotovo.
Jdeme do desíti, soupeř střílí třetí branku, a o utkání zdá se být rozhodnuto.
Přeskupili jsme posty a s utkáním jsme ještě chtěli něco udělat. V 89. minutě po faulu hostí se postavil k trestném kopu Peťa a vymetl všechny pavouky v brance hostů. Bohužel na víc čas nebyl, a tak prohráváme 3:2.
Dle mého i s ohledem na soupeřovu kvalitu, jsme si možná bod zasloužili, ale pokud v tomto věku kluci neudrží / opakovaně/ na hřišti disciplínu, tak všechno snažení je pak k ničemu.
V úterý jedeme na dohrávku do Libchav. Odjezd 13,15. Případné omluvenky výhradně na moje číslo!!