^ nahoru

Halový turnaj U17 v Šumperku

5. místo na kvalitně obsazeném halovém turnaji kategorie U17 v Šumperku.

 

     Dne 31.1.2014 se náš dorost účastnil kvalitně obsazeného turnaje Šumperku. Na turnaji startovalo 10 týmů, přičemž byly rozlosovány 2 skupiny. Naši hráči v prvním zápase porozili asi nejslabší tým turnaje Bruntál 6:, poté prohráli s celkovým vítězem turnaje Sigmou Olomouc U16 5:4, kdy výsledek hrubě ovlivnil rozhodčí, který uznal soupeři rozhodující branku, která neměla platit (po zápase se nám omluvil, ale to již bylo pozdě), v každém případě kluci předvedli výborný výkon a prohrát si nezasloužili. V dalším utkání, snad s vědomím, že se nám nemůže nic stát jsme dobře rozehraný zápas nakonec prohráli s týmem Němčic na Hané 3:4 (byl to jediný špatně sehraný zápas na celém turnaji). V posledním utkání jsme se utkali se sebevědomím týmem domácích, které jsme poctivým výkonem dokázali otočit a nakonec vyhrát 4:3 ( krásný napínavý zápas).

     Vzhledem k prohře s Němčicemi o postupujícím do finálové čtyřky rozhodla minitabulka mezi námi Šumperkem a Němčicemi, ze které na druhém místě postoupil Šumperk (velká škoda chyby rozhodčího v zápase se Sigmou a našeho podcenění týmu Němčic).

     První zápas o 5. až 8. místo jsme sehráli s týmem Čechovic a i tento jsme dokázali otočit v náš prospěch, přičemž celkové skóre se zastavilo na ukazateli 4:2 pro nás. Poslední zápas turnaje jsme odehráli proti týmu Šumperka 2 a po veliké bitvě jsme vyhráli 2:1, čímž jsme obsadili krásné páté místo (ale mohlo být o hodně veseleji kdyby ...).

     Při závěrečném ceremoniálu byl zaslouženě vyhlášen nejlepším hráčem Aleš Bubák (autor 10 branek, přičemž nejlepší střelec turnaje olomoucký Antl měl pouze o jednu branku více) další naše branky stříleli Frisch 4, Macek 4, Ševčík 4 a Vlk 1. V brance to tentokrát odskákal Jakub Tumakov, kterému patří za toto poděkování.   No a toto jsou také všichni hráči, kteří se turnaje zúčastnili. 

    Slovo trenéra: Dle mého soudu jsme na turnaji reprezentovali více než dobře a získali jsme si i sympatie publika. Klukům tímto děkuji za vzornou reprezentaci oddílu.