Hodnocení sezóny 2019/2020 - dorost U19

Hodnocení szóny 2019/2020 dorost U19

V sobotu 10.8.2019 jsme zahájili mistrovské soutěže U19, a to s celkem Přelouče. Dále pokračoval maraton sedmnácti zápasů v podzimní části soutěže. Dle rozhodnutí PKFS nám přibyly další čtyři mužstva a tím se počet soupeřů rozšířil na osmnáct.

Po třech úvodních utkáních jsme měli jeden bod, ale tréninková morálka byla velice slušná, a tak jsme věřili, že se to zlomí.

Od čtvrtého kola se to opravdu zlomilo a deset zápasů v řadě jsme neprohráli a drželi slušnou šňůru. Škoda prohraných penaltový rozstřelů, jinak mohlo být bodů víc. Ale penalty jsou loterie,a s přihlédnutím na to, že jsme měli suverénně nejmladší tým v soutěži a kluci ještě nejsou při této činnosti otrkaní, tak se s tím dobře poprali.

Nejbláznivějším utkáním považuji utkání v Jablonném nad Orlicí. Kdy se skóre přelévalo z jedné strany na druhou a devatenáct minut před koncem jsme prohrávali o dvě branky, ale závěrečným náporem jsme utkání zremizovali 5:5 a na penalty vyhráli. Malým hrdinou zápasu byl Ambi, který v utkání vstřelil dvě branky a při penaltovém rozstřelu se postavil do naší brány a zneškodnil soupeři čtyři pokutové kopy.

Podzim končíme s 26 body a skórem 40:40 na 10. místě z osmnácti účastníků.

Nejlepším naším střelcem a i celého KP přeboru se jen za podzimní část stal Jirka Škrabal s 23.brankami.

Zimní přípravu jsme začali v lednu, bohužel pouze v tělocvičně, což sám osobně nepovažuji za adekvátních přípravu v kategorii dorostu. Bohužel jiná cesta zatím není. Jakmile se počasí zlepšilo a čas denního svitu se posouval, začali jsme nabírat fyzickou kondici venku.

Od 13.2-16.2. jsme absolvovali čtyřdenní kondiční soustředění v Městečku Trnávka v počtu šestnácti hráčů. Soustředění splnilo svůj účel, kluci si slušně mákli a cca 60 naběhaných kilometrů snad bylo pro ně dobrou devízou do jarních bojů.

Před začátkem jarní části jsme sehráli tři přípravné zápasy s jednou prohrou a dvěma výhrami. Zejména v posledním zápase v Litomyšli kluci zahráli výborně a výhled do mistrovských zápasů byl velice optimistický....No a bohužel dál už to znáte... Pandemie koronavirus COVID-19 nás posadila na zem a stejně jako letadla aerolinek, jsme čekali na vzlet. Ten se bohužel nekonal a jarní část soutěže byla zrušena.

Sestava: Šimeček Vojtěch , Cerman Matěj, Ebert Tomáš, Vrána Martin, Spíchal Lukáš, Matocha Robin, Ambrozek Filip, Bárta Jan, Tichý Antonín, Malach Miroslav, Hladil Jan, Ruml Erik, Kolář Jaroslav, Sotolář Marek, Václavek Šimon, Jedlička David, Pastýř Štěpán Jacob, Škrabal Jiří, Žouželka Jan, Karel Bohdan.

Trenéři: Neubauer, Ebertová