^ nahoru

Sparta-Slavia 0:3 (0:2)

Sparta - Slavia 0:3, aneb TJ Svitavy U17 - SKP Slovan U19 0:3 (0:2)

 

 

Sestava hostů. Schreiber- Koucký, Frisch, Ševčík, Selinger, Dokoupil, Navrátil, Macek, Bubák, Dostál. Neumann do druhého poločasu nastoupil Marek Somr z Třebařova, chyběli Smolík, Škrabal - hory, Ptáčník, Vlk - nemoc

Branky hostů: Dostál, Neumann z penalty a Ševčík

     K prvnímu přípravnému utkání jsme zajížděli do Svitav, kde jsme sehráli zápas s týmem U17. Vzhledem k tomu, že jsme byli letos resp. od posledního místráku poprvé na hřišti venku, tak jsem s výkonem docela spokojen, zejména po fyzické a kondiční stránce jsme na tom byli docela dobře a soupeři jsme byli více než vyrovnaným soupeřem. Utkání jsme rozhodli již v prvním poločase šťastnou trefou Tomáše Dostála a poté proměněnou penaltou Jaroslavem Neumanem, když ve druhém poločase přidal Kuba Ševčík po precizně zahraném přímáku Jiřím Frischem krásný třetí gól, byl osud utkání zpečetěn. Svitavy měli také nějaké šance, ale ty buď skvělými zákroky vychytal Michal Schreiber, nebo je vyřešila, byť někdy se štěstím naše obrana. Ale i tak je výsledek spravedlivý, protože jsme to byli my kdo neproměnil další šance volající po gólu.

 

     Slovo trenéra: Za dnešní výkon je potřeba klukům poděkovat, nebyl to jednoduchý zápas a kluci ho zvládli , je potřeba se od tohoto výkonu odpíchnout k další poctivé práci na tréninku a neusnout na vavřínech, protože jedna vlaštovka jaro nedělá. Nemohu si odpustit poznámku pro některé škarohlídy o tom, že moravskotřebovský dorost nemá svou tvář apod. jak to bylo publikováno v Moravskotřebovských listech po skončení sezóny. Tímto Vám sděluji, že ten kdo psal ten článek, se mě osobně jako trenéra vůbec na nic nezeptal (proč je to tak a ne tak, co je dobře a co špatně apod.) Toto zde píšu proto, aby se veřejnost, kterou fotbal zajímá a navštěvuje stránky SKP Slovan dozvěděla také pozitivní věci. Kdyby se dělalo vše tak špatně, jak občas slyším, tak bychom asi takovýto zápas nezvládli, tak jak jsme ho zvládli. A že to byl jen přátelák? Ano byl. Já jsem byl dnes hrdý na to jaký mám mančaft a přeji si jen hodně chuti do další práce. Klukům děkuji za vzornou reprezentaci oddílu.