^ nahoru

třetí přátelák Holice U16 - Slovan 3:0

Holice U16 - SKP Slovan 3:0 (0:0)

 

Sestava. v bráně zapůjčený domácí gólman - Koucký,Frisch,Dokoupil,Selinger,Vlk, Macek,Dostál,Škrabal,Mikšánek a v útoku nám pomohl hráč Třebařova Lukáš Korbel

 

Slovo trenéra: Co napsat? Situace je taková jaká je, takže v tomto se nemá cenu pitvat, snad jen to, že z tohoto si musí vzít ponaučení celý oddíl, protože abychom odjeli na přípravné přátelské utkání s tak kvalitním týmem, jako Holice byly, v devíti lidech + jeden na rychlo splašený kamarád je jedním slovem katastrofa. Slabou náplastí je to, že vlastně všichni kdo mohli, tak jeli. A toto je skutečnost, ne žádné alibi!!!!!!

     V Holicích jsme odehráli dle mého soudu docela kvalitní první poločas a v průběhu druhého poločasu nám začali docházet síly, což se projevilo na výsledku. První gól jsme inkasovali po naší chybě, kdy jsme byli na baloně a tento jsme dosti lacině odevzdali soupeři, který nezaváhal a dostal se do vedení 1:0. Další dva góly již pramenily z naší únavy, tak tyto nějak neřeším. Jsem přesvědčen, že za normálních okolností by nepadly. Co se týče výkonu týmu, tak ve hře byli vidět dost dobré věci, jakož i spousta velkých chyb, které musíme do začátku sezóny odstranit. Holice hrají moravskou ligu a i když se jedná o kategorii U16, tak to na vzrůstu jejich hráčů nebylo vůbec poznat. A´t je to, jak je to, tak musím kluky za bojovnost po celý zápas pochválit a poděkovat za výkon, protože tito kluci za vzniklou situaci v týmu nemohou a na hřišti nechali duši, takže v žádném případě se nejednalo o výlet Musím jen poznamenat, že téměř všichni mají výbornou tréninkovou morálku a mají zájem a chuť na sobě pracovat, což je pozitivní a pro mě radostné. Na druhou stranu vím, že by si za svou práci zasloužili i odměnu v podobě lepšího výsledku, ale to zatím není v našich silách, takže kluci se musí zatím, podotýkám zatím spokojit, s tím, že jdou pomaloučku, ale jistě nahoru a to jak po fyzické, tak i fotbalové stránce. Kluci nesmíme propadat panice, ale věřit v naše schopnosti a sílu a ono to bude dobrý, to mi věřte. Zkušenosti získané v těchto těžkých  zápasech  by se nám v mistrovských zápasech měli vrátit. Takže tímto přeji našim zraněným a nemocným hráčům brzké uzdravení a ostatním klukům hodně chuti do další práce. Pánové, co nás nezabije, to nás posílí.