čtvrtý přátelák Litovel

SKP Slovan - Litovel 1:2 (0:0)

branka Jakub Ševčík z pokutového kopu po faulu na Pavla Vlka

Sestava: Schreiber- Selinger,Ševčík, Frisch, Koucký- Vlk,Škrabal, Dokoupil,Macek,Ptáčník- Dostál střídal Bartuněk

Slovo trenéra: Dnešní utkání jsme odehráli na UT v Uničově proti velmi fyzicky vyspělému týmu Litovle (proti nám to byli chlapi).Po  poločasové remíze jsme inkasovali první gól, když hráč soupeře výborně přečetl vyběhnutí našeho brankáře, kterému se nepovedl odkop a téměř z půli hřiště trefil prázdnou bránu. Druhý gól jsme inkasovli po centru z levé strany a špatně pokrytý hráč soupeře se štěstím podél našeho brankáře dal na 2:0. My jsme snížili 10 minut před koncem z penalty Ševčíkem. Dnes jsme předvedli asi náš nejlepší herní výkon, přičemž jsme soupeře přehrávali ve všech směrech, jen v tom nejdůležitějším ne. Dvakrát jsme trefili břevno Jirkou Frischem a spálili několik dobrých šancí, když už jsme brankáře překonali, tak tohoto zastoupili obránci. Zejména šance Tomáše Dostála, Tomáše Macka a Jakuba Ševčíka volaly po gólu. Jinak dnes chválím celý tým za předvedený výkon a zejména za přístup k zápasu. Kdyby se mě někdo po zápase zeptal v kůži jakého trenéra bych chtěl být, jestli vítězného, nebo třebovským, tak bych v žádném případě neměnil. Prostě dnes jsme hráli fotbal a to, že jsme rupli - bohužel, i takový je fotbal pro někoho radostný pro někoho krutý. Kluci děkuji za vzornou reprezentaci oddílu. Dnes to bylo školním známkováním za dvě tzn. chvalitebně. Je jen na nás jak se s tím poperem, aby to v mistákách bylo na jedničku.