^ nahoru

šestý přátelák očima našeho hráče prý pro zasmání

Dávám jen tak pro zasmání a pobavení reportáž z dnešního utkání ( máme v čj napsat reportáž a nevěděl jsem, o čem to má být, tak jsem napsal tohle, (rep. je založená na faktech a detailech, ale rozsah byl jen 15 řádků, takže jsem tam napsal toho málo a jen nějaký detaily  tak ne, že někdo bude pičovat a snad je to tak jak to bylo :DD) 

Dne 16. 3. 2014 se chlapci z dorostu Slovanu Moravské Třebové vydali do Litomyšle, kde odehráli přátelský zápas s celkem z Horního Újezdu. Kvůli velmi nepříznivému počasí se hrálo na hřišti s umělým povrchem. 

Mužstvo z Moravské Třebové vlétlo do zápasu s velkým elánem a podle rad trenéra se snažili hrát rychlou hru po zemi z jedné strany hřiště na druhou a vytvářet si tak trojúhelníkovité rozestupy mezi sebou k lepší kombinaci. Skóre téměř otevřel Milan Ptáčník svým rohovým kopem, když rotaci balónu centrem z rohového praporku dopomohl silný vítr až do brankařových rukou. Takticky se kluci ze Slovanu dopracovali po chybě soupeřovi obrany k prvnímu gólu. Soupeř poté reagoval velmi rychle vyrovnávacím gólem. Do kabin se tak šlo za stavu 1:1. Po krátké poločasové přestávce po faulu ve vápně naši chlapci proměnili jasný penaltový kop. Poté obránce soupeře ve snaze nahrát míč brankáři spíše střelou, které dopomohla síla větru až do brankové sítě, zvýšil na 3:1. Soupeř z HÚ se pak psychicky rozsypal a naše mužstvo pod řevem trenéra bušilo do soupeře až do čtvrtého gólu, kdy byl brankář výstavně přehozen střelou našeho záložníka. Tým HÚ újezdu pak ještě snížil pěknou kombinací na konečný výsledek 4:2. 

Oba týmy si v dobrém podali ruce, protože ani jeden se nemusel za svůj výkon stydět a velkou pochvalu si hráči, trenéři, i rozhodčí zaslouží za tento odehraný zápas, neboť silný vítr a déšť doprovázel oba celky po celou dobu zápasu. Oběma týmům přejeme v následující sezóně hodně zdaru.