Čechovice U17 - Slovan 3:2 (0:2)

Čechovice U17 - SKP Slovan 3:2 (0:2)

branky: Macek a Neumann

Sestava: Schreiber - Selinger,Frisch,Ševčík,Škrabal,Vlk,Dokoupil,Macek,Dostál,Bubák,Neumann - střídali hokejově Koucký a Mikšánek

Generálka na první mistrovský zápas se nám podařila pouze herně, nikoli výsledkově. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a poločasovou převahu jsme vyjádřili dvěma krásnými góly, přičemž jsme měli ještě řadu šancí, které jsme bohužel nevyřešili gólově. V druhém poločase hosté snížili po nedorozumění našeho stopera s brankářem, což soupeři nalilo novou krev do žil a tento zanedlouho vyrovnal na 2:2. Po tomto jsme ještě zatlačili a podařilo se nám skórovat, ale rozhodčí byl proti. Gól neuznal pro údajný faul na brankáře (dle mého názoru se o faul nejednalo ani omylem, ale budiž). Místo toho abychom byli znovu na koni, tak tomu bylo naopak a soupeř dal rozhodující branku na 3:2. V tuto dobu měl soupeř ještě několik šancí, ale tyto nevyužil.

Dle mého názoru jsme zápas zvládli a jen díky zranění stopera Ševčíka soupeř zápas otočil (úzký kádr). Utkání jsme hráli na přírodní trávě za krásného počasí. Soupeř byl kvalitní, ale i přes to jsme měli zápas zvládnout i výsledkově to v každém případě.