Po bitvě bez bodu

SKP Slovan - Třemošnice 2:3 (2:1)

branky: Macek a Ševčík

Sestava domácích: Schreiber - Selinger,Ševčík, Frisch, Smékal,Vlk, Dokoupil, Mikšánek,Macek, Nováček,Neumann (80. Bouček)

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a zatlačili soupeře na jeho polovinu, přičemž vyústěním naší snahy byl gól po krásné akci po ose Ševčík, Selinger,Neuman a Vlk, který před brankou našel nabíhajícího Macka a ten nekompromisně zavěsil 1:0. I nadále jsme hráli více na soupeřově polovině a tlačili se do zakončení za což jsme byli odměněni brankou Ševčíka, kterého ve vápně našel Macek, který vymotal asi 3 protihráče a pak ještě přesně přihrál. 2:0 a hrál se fotbal nahoru dolů, přičemž jsme měli míč více v držení a předváděli jsme větší fotbalovou kvalitu. Bohužel ještě před přestávkou jsme inkasovali korigující gól na 2:1 po druhém rohu a propadu na zadní tyči.

Druhý poločas se začal hrát fyzicky náročný fotbal, jak pro hosty, tak pro domácí. Hosté vyrovnali z penalty na 2:2 potom měl výbornou šance Pavel Vlk, ale zařízení přestřelil a tak trestali hosté, kteří z brejku vstřelili rozhodující branku utkání a rozhodčí pískal konec v 89. minutě!

Slovo trenéra: Dnes jsme sehráli výborný zápas s kvalitním soupeřem, i když zápasu chyběla chvílemi fotbalová kvalita, tak to zase nahrazovala bojovnost, nasazení a zarputilost. Jsem rád, že i přes velkou marodku se ostatní hráči se zápasem dovedou porvat, i když nám to střídání chybělo. První gól jsme dostali z otočeného autu, potom jeden roh druhý a gól (vždyť to bylo minutu po otočeném autu, takže to asi nemá nic společného, že?), druhý gól po nesmyslné penaltě a třetí gól taky nemusel být kdyby... . Na zápas se připravuje minimálně 22 hráčů a 2 trenéři, kteří se snaží udělat maximum pro úspěch. Zajímalo by mě, jak se připravují rozhodčí. Tímto se vůbec neobhajuji ani si nestěžuji, prostě jsme se se zápasem měli lépe porval a utkání zvládnout i výsledkově to v každém případě. Za výkon v zápase zaslouží všichni kluci pochvalu, i když to zklamání z prohry bylo obrovské, tak kluci musí pochopit, že k vyšším cílům je cesta ještě daleká, ale cíl není v nedohlednu ...