^ nahoru

Z klobouku jsme vytáhli o tři králíky více

SKP SLOVAN - TJ JISKRA Králíky 4:1 (2:1)

Sestava: Stupka - Frisch,Mikšánek (60.Koucký),Ševčík,Smékal,Macek,Dokoupil,Bubák,Vlk,Neumann,Nováček(73.Bouček)

branky: Macek 2x,Nováček2x

Do zápasu jsme vstoupili smolně a inkasovali jsme první gól. Do poločasu jsme dokázali skóre otočit v náš prospěch, přičemž se nádherně levou nohou trefil Michal Nováček a poté zafungovala spolupráce alá Třebařov, když Tomáš Macek našel ve vápně Frischův centr z přímého kopu a prosadil se hlavou.

     Druhý poločas jsme přidali další dvě branky a znovu to byli ti samí střelci. Nejprve se prosadil po rohovém kopu důrazný Macek a poté uzavřel skóre zápasu šťastnou střelou Nováček.

 

Slovo trenéra: Dnes jsme sehráli velmi těžký zápas za příšerného vedra s velmi nepříjemným soupeřem. Od začátku utkání bylo jasné, že nám soupeř nedá nic zadarmo, i když toto nepodložil fotbalovou kvalitou, ale tvrdou hrou na hranici únosnosti pravidel. Musím kluky pochválit, že se s tímto vypořádali dobře a nenechali se vyprovokovat. Důležitý zápas jsme zvládli ve všech směrech. Spolehlivý výkon podal brankář, obrana pracovala tak jak měla a dopředu to bylo také dobré. Škoda dalších nevyužitých šancí, přičemž rozhodčí odpustil hostům 1000% penaltový zákrok na Jardu Neumanna. Toto utkání jsme vyhráli zaslouženě a vrátili jsme hostům porážku z podzimní části. Ještě nás čekají dvě utkání a to ve středu od 17.00 hod. doma přivítáme Ústí nad Orlicí a v neděli odjíždíme k poslednímu mistráku k sousedům do Lanškrouna.