Vstup do sezóny nám vyšel

SKP SLOVAN - Lázně Bohdaneč - Živanice 9:0 (3:0)

Sestava: Schreiber - Smékal,Frisch (45.Mikšánek), Ševčík,Škranc (75.Koucký),Dokoupil,Vlk (60.Štaffa),Macek,Bubák (72.Sedlák),Sommer (65.Dvořák),Nováček

Branky:Nováček3x, Sommer,Škranc,Dvořák,Bubák,Dokoupil,Sedlák

21.min. Buábák kolmicí vysunuje Nováčka a ten se nemýlí 1:0

23.min. Sommer svým důrazem získává míč na malém vápně přihrává před bránu, kde se nejlépe orientuje Škranc 2:0

27.min. Sommer centruje do vápna a Nováček uklízí na zadní tyč 3:0

46.min. Sommer po přiťuknutí Nováčka 4:0

53.min. nejhezčí akce zápasu strčkobrčko Nováček-Bubák-Sommer a na konce byl opět Nováček 5:0

63.min. Bubák z přímého kopu 6:0

65.min. Nováček přihrává ve vápně Dokoupilovi a ten v klidu přidává další gól 7:0

72.min. Dvořák střílí gól po individuální akci Nováčka a krásné přihrávce před prázdnou bránu 8:0

79.min. Smékal vyváží balón z vlastní poloviny před soupeřovu šestnáctku, kde předkládá Sedlákovi a ten uzavírá skóre zápasu 9:0

Slovo trenéra: Jsem rád, že jsme úvodní zápas sezóny zvládli.Výsledek utkání nelze přeceňovat, protože soupeř přijel k utkání převážně s hráči r. 1998, přičemž 20. minut s námi hrál vyrovnanou partii a byl to právě soupeř, který měl první největší šanci utkání, a to v 15. minutě trefil tyč. Utkání musím hodnotit kladně, protože kluci hráli od první do poslední minuty aktivně, i když ve druhém poločase jsem jim musel neustále pomáhat svými hlasivkami, aby hráli až do konce, což mi hodně vadí, protože se vysilovat, když vedeme 5,6 nula je hrozné. No nic musíme to do kluků dostat. Pozitivní je, že o vstřelené góly se podělilo 7 hráčů.  Tímto vítězstvím jsme dali ten nejhezčí dárek našemu vedoucímu panu Dvořákovi, který slavil kulatou padesátku.Takže jsme se o víkendu pohoupali na hrušce a nyní již jsme zpět dole na zemi a budeme poctivě pracovat a připravovat se na další zápas s pokorou k soupeři, kterým bude Choceň.