TJ Svitavy - SKP SLOVAN 4:3 (2:0)

branky:Nováček 2x, Ševčík

Hl. rozhodčí Raplík (Svitavy)????????????

Sestava: Schreiber-Škranc (45.VLK),Ševčík (80.Dvořák),Frisch,Smékal,Dokoupil,Macek,Bubák,Štaffa (66. Sedlák),Mikšánek,Nováček

První poločas jsme prohráli 2:0, i když mělo být skóre aktivní pro nás. Bohužel jsme nevstřelili góly ani z těch nejvyloženějších šancí. Svitavy dobře napadali, přičemž první gól vstřelili po zaváhání našeho brankáře a druhý gól, když náš stoper nezvládl souboj s domácím útočníkem.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a po třech minutách snížili stav Nováčkem na 2:1 a přitlačili jsme na pilu s tím, že vyrovnáme. Bohužel soupeř zvýšil vedení na 3:1 a vzápětí na 4:1 to běžela 68. minuta. Znovu jsme zabojovali a brankami Ševčíka a Nováčka jsme snížili na 4:3. Více jsme již do konce zápasu nestihli a tak jsme tento duel prohráli.

Slovo trenéra: Ve Svitavách jsme chtěli a měli uspět. Na něco jsme se připravovali, což se nám dařilo pouze první poločas, přičemž paradoxně jsme tento prohráli, ale z naší strany byl dobrý a určitě lepší než druhý. Dle mého názoru se hrál v prvním poločase docela pohledný fotbal a to jak z naší strany tak i ze strany Svitav. Druhý poločas jsme se začali hnát za vyrovnáním v čemž nám krutou brzdu vystavil rozhodčí (gól na 3:1), když neodpískal faul na našeho hráče a domácí tohoto využili. Toto zásadně ovlivnilo průběh utkání. Po tomto gólu jsme zůstali chvíli otřeseni a za za 2 minuty inkasovali čtvrtý gól. Náš tým zvedl prapor a vydal se znovu do boje a podařilo se nám snížit na 4:3, ale vstřelit vytouženou vyrovnávací branku nám již při hurá stylu nebylo přáno. Fotbal se divákům musel líbit, svým nasazením, agresivitou, padlo hodně branek a nakonec i počasí se umoudřilo. Dnes jsme nepodali optimální výkon, ale utkání jsme odmakali od začátku do konce.Pro lepší výsledek jsme udělali maximum a klukům nemůžu vůbec nic vyčíst.Na rozhodčího se nevymlouváme, ( s tím se musí poprat on sám, já mu do svědomí nevidím, takže to nesoudím, ale všichni to viděli, i když se možná někdo díval zrovna někam jinam) ze hřiště jsme odešli se vztyčenou hlavou a na závěr musím konstatovat, že dnes nás porazil jediný hráč a to  David Juřík, kterému tímto mu gratuluji k jeho výkonu. Tak pánové co nás nezabije to nás posílí a jedeme dál. Sezóna je teprve na začátku a zajíci se počítají po honu.