A jak to viděl soupeř z Pardubiček?

Prohra s lídrem

K závěrečnému utkání k nám přijel soupeř o kterém jsme věděli, že hraje kvalitní fotbal.

Již ve 2ˇz brejkové situace skóroval Duha 1:0. Naším cílem bylo soupeře nepustit do hry a atakovat ho již v rozehrávce, toto se nám poměrně dařilo, ale bohužel soupeřova několikateré zaváhání jsme nedokázali potrestat. Soupeř hrozil zejména ze standardních situací, při nichž jsme míč 2x vykopávali z branky. Ve 39´minutě soupeř využil našeho nedůrazu na pravé straně a rychlým přenesením hry na druhou stranu si připravil gólovou příležitost, kterou křížnou střelou z hranice vápna využil 1:1. V poslední minutě prvního poločasu měl příležitost ke skórování Rezek, ale jeho podařený volej brankář hostí výborným zákrokem zneškodnil.

Ve druhé půle jsme chtěli být i nadále aktivní, ale soupeř potvrdil své kvality a v posledních 15-ti minutách dokonal obrat utkání. Ve druhé půli se několika dobrými zákroky prezentoval Holub.

Musím poděkovat hráčům za nasazení a předvedenou hru, pro diváka bylo jistě utkání velice atraktivní, protože hra se přelévala z jedné strany na druhou a před oběma brankami se neustále něco dělo. Soupeř se prezentoval vysokou kvalitou a potvrdil roli lídra tabulky, ale i přesto jsme mu byli důstoným soupeřem.

SESTAVA : Holub - Kantor , Nekovařík , Svoboda L. , Hrebenár - Ptáček , Vltavský(72´Svoboda T.) , Rezek , Vencl(60´Zelenka) - Duha (46´Havlíček) , Jirout (55´Horák)