třetí mistrák U19

Jiskra Ústí nad Orlicí :SKP Slovan 9:1 (2:1)

branka hostů: 5. minuta z přímého kopu Hanák Tomáš

Sestava hostů: Houser - Bartuněk(12.Tumakov)(46.Vlk), Ševčík, Frisch(71. Smékal), Smolík(30. Macek) - Škrabal , Dokoupil, Dostál(58.Ptáčník), Bubák, Hanák - Neumann

K třetímu mistrovskému zápasu jsme zajížděli do Ústí nad Orlicí a ten to zápas měl prověřit naše schopnosti, jak na tom vlastně jsme. Do utkání jsme vstoupili dobře a v 5. minutě z přímého kopu Tomáš Hanák otevřel skóre zápasu a zároveň udělal tečku za našimi brankami, takže 0:1. V zápětí jsme museli poprvé nuceně střídat, a to v obraně. V 16. minutě Ševčík krásnou střelou z přímáku protáhl domácího gólmana, ale stav se neměnil. Ve 23. minutě soupeř vyrovnává na 1:1. Ve 30. minutě druhé vynucené střídání a opět v obraně (bohužel). Ve 38. minutě jdou do vedení 2:1 a také stanovili poločasový výsledek.

Do druhého poločasu jsme opět nucené střídali a opět v obraně (ach jo). Hráči chtěli co nejdříve vyrovnat, ale gól (?) na 3:1 je poslal v danou chvíli do kolen. V tuto dobu jsme přestali hrát a toto trvalo až do 70 minuty, kdy nám soupeř nasázel další 4 branky. Poté jsme se opět dostali do hry (možná to bylo tím, že soupeř rovněž prostřídal, nebo polevil) a znovu začli hrát naši hru, přičemž jsme se nemohli ani za nic dostat k soupeřově šestnáctce a soupeř hrozil z rychlých kontrů, přičemž jeden z nich v 89. minutě využil a stanovil konečné skóre 9:1 pro domácí.

Slovo trenéra: Dnešní zápas se hodnotí velmi těžce, protože nebyly ideální podmínky pro sehrání pro nás tak důležitého zápasu. Opravdu jsem k tomuto zápasu přistupoval jako k zápasu, který nás prověří, ale bohužel staly se věci, které se daly ovlivnit (to se už nesmí opakovat) a pak se také staly věci, které prostě ovlivnit nejdou a je třeba se s nimi patřičně vypořádat. O co se jedná to tady psát nebudu, to si vyříkáme s klukama sami. Stránky SKP Slovan nejsou určeny k tomu, abych tady vyzdvihoval výkon soupeře, nebo naopak hanil naše kluky, ale k tomu abych moravskotřebovskou veřejnost informoval o tom co se nám jako kolektivu podařilo. Takže bych chtěl kluky pochválit za odehrání prvního poločasu a za posledních 20 minut utkání, kdy jsme opět zvedli hlavu a porvali se o to, aby jsme neodjeli z Ústí s desítkou. Soupeř byl lepší gratuluji mu k výhře. Pokud se někdo podivuje nad výši skóre a má výhrady k výsledku, jak je to možné rád vysvětlím na tel. č. 603 447749, nebo osobně. Petr Václavek