^ nahoru

pátý mistrák Třemošnice

FK Třemošnice : SKP Slovan 7:0 (6:0)

 

Sestava hostů: Schreiber - Bartuněk, Ševčík, Frisch, Smolík - Hanák, Škrabal (65. Tumakov), Dokoupil, Dostál (50. Vlk)  - Neuman, Ptáčník

 

     K pátému mistrovskému zápasu jsme zajížděli do daleké Třemošnice, kde jsme odehráli za pěkného počasí dobrý zápas s mančaftem, který byl zkrátka lepší než my a zaslouženě vyhrál.

 

Slovo trenéra: Za dnešní odvedený výkon klukům děkuji, jsem přesvědčen, že jsme v Třemošnici zanechali velmi dobrý dojem, co se týče herní činnosti, jen je škoda, že jsme nevstřelili alespoň čestný gól, který jsme si myslím zasloužili. Na této situaci je nejhorší to, že musím klukům neustále opakovat, že nemůžou své výkony posuzovat podle výsledků, protože v naší kategorii jsou velké rozdíly. Musím klukům z mozku prostě vymazat ty hrozivé výsledky, protože i styl hry, který se snažíme praktikovat přináší sebou chyby, které se neodstraní za týden, dva, tři, ale bude to trvat déle. Jak říkám dá se prohrát jakýmkoli výsledkem a s jakoukoli hrou a my jsme dnes prohráli s dost dobrým soupeřem a ze hřiště jsme odcházeli se vztyčenou hlavou. Je nutné podotknout, že za nás dnes v bráně od začátku utkání nastoupil Michal Schreiber r. 1999 a nevedl si vůbec špatně, rovněž jeho výkon mě potěšil. Tak kluci, zapomeňte na výsledek a od dnešního výkonu se musíme odrazit dále, a to hlavně k příštímu zápasu, kdy doma přivítáme hosty z Dolního Újezdu.