Jablonné nad Orlicí – SKP Slovan 1:6 (0:4)

Branky: Sedlák 2x,Dokoupil 2x,Bubák a Ptáčník

Sestava: Schreiber – Škranc (53.Dvořák),Ševčík,Mikšánek,Vlk,Macek,Dokoupil,Bubák,Sedlák(52.Ptáčník),Štaffa(66.Bouček),Oravec

Zápas očima našeho zraněného hráče Michala Nováčka.

3. min. Pan Dvořák si zapomněl brýle

5. min. Pěkný přízemní centr od Marka Oravce a míč si ve vápně našel hráč s č. 10 Jiří Sedlák 0:1

13. min. Individuální akce Macka, který ještě viděl Zmijáka (Bubák) a ten přihrávkou pod sebe vyšperkoval gólovou přihrávku pro hráče č. 10 0:2

17. min. Zaváhání našeho hráče č.6 málem potrestal hostující hráč s číslem3, jenž nastřelil levou tyč Schreibera

27. min. Krásný balón od Štafffy, který našel Zmijáka a ten trefuje balón do pravé horní poloviny brány 0:3

31. min. Roh zahraný Mackem na náš topol (Ševčík) se odráží na kraj vápna, kde „číhá“ náš kapitán a jeho „silnější“ levou nohou rozvlnil síť 0:4

52. min. Dvougólový střelec (Sedlák) jde dolů a do hry jde hráč s č. 12 (M.Ptáčník)

53.min. Bourák (Škranc) už nemůže – střídá ho Igor Dvořák

61. min. Střídající hráč s č. 12 krásně našel našeho Zmijáka a ten z úrovně penaltovéh puntíku přestřeluje

66.min.Trenér provedl poslední a to třetí střídání, ze hry odchází Štaffa a do hry nastupuje Michal Bouček

68. min. Na potřetí se prosazuje první střídající hráč Milan Ptáčník. Stav utkání je 0:5

80. min. Poslední střídající žolík vybojoval balón pro našeho kapitána a pro toho nebyl problém dát gól. EASY. 0:6

87. min. Menší zaváhání našeho gólmana a domácí zaznamenávají gól. Stav utkání 1:6

Slovo trenéra: Utkání dosti ovlivnilo to, že byl pouze jeden rozhodčí a na lainách mu tak museli pomoci laici, což je pro hráče dané kategorie jako červenej hadr na bejka. Zápas se odehrál za krásného jarního počasí před početným obecenstvem. Utkání se nám podařilo rozhodnout již v prvním poločase, i když poločasové skóre neodpovídalo průběhu utkání. Ve druhém poločase jsme využili vývoje skóre a utkání jsme již v klidu dohráli do konce, i když mě mrzí inkasovaná branka 3 minuty před koncem zápasu, ale domácí si ji v každém případě zasloužili. Jsem rád za celý tým, že jsme vyválčili první jarní 3 body.