V Holicích jsme ostudu neudělali

SK Holice - SKP Slovan 3:2 (2:2)

branky: Bubák,Macek

Sestava: Schreiber- Škranc,Mikšánek,Frisch,Sommer (45.Smékal),Bubák,Ševčík,Macek,Oravec,Sedlák (60.Štaffa),Nováček do hry nezasáhli Bouček a Dvořák

Slovo trenéra: Do Holic jsme jeli s tím, že budeme hrát přímý souboj o třetí místo v tabulce. Do zápasu lépe vstoupili domácí a patřio jim prvních 10 minut utkání. My jsme odolali a poté převzali taktovku nad zápasem. Krásným gólem Bubáka jsme šli do vedení  1:0 a poté navýšil skóre v náš prospěch důrazný Macek před brankou domácích a ve 30. minutě jsme vedli 2:0. Hru jsme měli pod kontrolou a jen a jen po našich chybách soupeř do poločasu srovnal, když jsme nepohlídali rohový kop soupeře a poté se trefil krásně trefil soupeř z přímého kopu po faulu, který bych snad ani nepískal.Do kabin se šlo tedy za nerozhodného stavu 2:2. Do druhého poločasu jsme již vstoupili koncentrovaně a dle mého jsme byli po celý poločas lepším týmem. Vytvořili jsme si několik po gólu volajících šancí, ale tyto jsme řešili nekvalitně a tak o osudu utkání rozhodla branka soupeře po krásné křižné přihrávce na nabíhajícího hráče, který již neměl problém pod padajícím brankářem skórovat. Nedáš dostaneš, jak otřepané pravidlo funguje jsme se přesvědčili na vlastní kůži. Byla to pro nás hodně studená sprcha. Do konce zápasu se již nic vážnějšího nestalo a tak jsme souboj o třetí flek prohráli.

Za výkon v Holicích musím celý tým pochválit za přístup k utkání a musím konstatovat, že se hrálo velice kvalitní utkání, přičemž my jsme druhé housle v žádném případě nehráli. Byl to náš nejlepší výkon na jaře - bohužel jsme nedosáhli ani na bodík. Škoda, ale soutěž nekončí a jedeme dál.