Vodní pólo v Horním Jelení

Horní Jelení : SKP SLOVAN 0:4 (0:3)

branky: Nováček 3x, Bubák

Sestava: Dokoupil-Dvořák,Mikšánek,Ševčík,Bouček (60.Štaffa M.),Sommer (75. Škranc),Macek,Bubák,Oravec,Nováček,Štaffa J.

Slovo trenéra: Do Horního Jelení jsme odjeli s velmi komplikovanou sestavou, ať už důvody byly jakékoliv. Abychom v posledním zápase sezóny mohli ještě hrát o druhé místo, tak jsme potřebovali vyhrát. Před zápasem při rozcvičce začalo mírně pršet, ale co se spustilo s úvodním hvizdem rozhodčího, to byl mazec. Celý první poločas brutálně lilo a místy padaly i kroupy. hrálo se většinou před brankou domácích, ale to co jsme nedali, to bylo něco. Nakonec se nám podařilo vstřelit 3 branky a odcházeli jsme do kabin s vírou, že by mohlo přestat pršet. Druhý poločas již bylo na hřišti hodné míst, která byla pod vodou a místo fotbalu se hrálo vodní pólo. Vzhledem k tomuto došlo během celého utkání k několika komickým situacím, když míč nedělal to co má, ale nepředvídatelně se zastavoval v kalužích vody a hráči v lepším případě běželi dál ... . Ve druhém poločase jsme přidali ještě jeden gól a skóre se tak zastavilo na 0:4 pro hosty. Je potřeba poznamenat, že jsme hráli dle soupisky proti jednomu z nejmladších týmu soutěže, ale i nejtvrdších. Dle trenéra domácích byl nejlepším hráčem na hřišti náš brankář Dokoupil, musím poznamenat, že domácí brankář byl rovněž výborný.Za zmínku ještě stojí 4 gólové asistence Marka Oravce. Jsme rádi, že jsme utkání zvládli a hlavně, že nedošlo k žádnému zranění. V sobotu 20.6.2015 ve 14.00 hod. hrajeme doma poslední mistrovský zápas proti výbornému týmu Pardubiček, tak nás přijďte podpořit ať to zvládneme.