poslední zápas očima soupeře

V Moravské 4:1 vítězně

V kabině zněl opět Jalovec

K poslednímu utkání jsme zajížděli do Moravské Třebové a dle předpokladů to byl nejlepší soupeř jara.

Prvních dvacet minut nás soupeř mačkal a my byli všude druzí. Čáp vytáhl několik dobrých zákroků a držel nás nad vodou.Ve 22´, po dlouhém vhazování Hrebenára se nám  podařilo soupeře překvapit, Rezek sklepl ve vápně Vltávkovi a ten už věděl co s míčem 0:1. Od tohoto momentu domácí ztratili sebevědomí a obraz hry se otočíl, my měli více ze hry a mohli jít po několika šancích do výraznějšího vedení, ale příležitosti Rezka, Vencla a Kabeláče zůstaly nevyužity.

Ve druhé půli jsme opět očekávali nápor domácích, ale vítr z plachet jsme jim vzali již po třech minutách. Morávek vydřel míč u krajní lajny, prohnal se kolem obránce jak pendolino naservíroval míč Rezkovi na vápno a ten svojí levkou k tyči 0:2. Domácí se oklepali a nadále bojovali o vítězství, ale Holub měl svůj den. Nám vyšel další brejk v 58´. Kabeláč z levé strany přesprintoval vše co mu stálo v cestě našel na zadní tyči Vltávka a ten přes obránce míč propasíroval míč do sítě 0:3.Moravské se podařilo přes veliké úsilí korigovat v 60´ 1:3. Gólovou tečku v utkání dal v 75´Svoboda L. do odkryté branky po předchozí akrobatické hlavičce Svobody T. do břevna. V závěru utkání střídající Nami proháněl protihráče a nevyužil dvě sprintérské příležitosti.

Opět utkání kde se bylo na co dívat, domácí bojovali do konce, aly my šli vítězství naproti.

SESTAVA : Holub - Kantor ( 78´Hoang Le Nam) , Makovič , Pařízek , Svoboda L. - Vencl , Vltavský , Rezek , Hrebenár - Kabeláč ( 60´Svoboda T.) , Morávek

Vložil: Pavel Mňuk