šestý mistrák U19

FK Přelouč : SKP Slovan 6:0 (2:0)

Sestava hostů: Frisch - Vlk, Ševčík, Dokoupil,Smolík - Bubák, Macek,Škrabal - Koucký

K dalšímu mistrovskému zápasu jsme zajížděli do Přelouče, kde nás čekal podmáčený trávník, ale jinak výborně připravené hřiště. Do utkání jsme vstoupili dobře a zejména první poločas jsme odehráli velmi kvalitně.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s vidinou, že bychom mohli uhrát pěkný výsledek a toto se nám dařilo až do 80. minuty zápasu, přičemž v posledních 10 minutách jsme 3x inkasovali a odjeli s debaklem 6:0.

Slovo trenéra: Za dnešní výkon si zaslouží všichni hráči pochvalu, na hřišti nebyl jediný hráč, který by nebojoval celý zápas. K bojovnosti se přidala i herní kvalita, kterou jsme zejména v prvním poločase (dokud byly síly) potvrzovali držením míče a pěknými kombinačními akcemi. Toto bylo i ve druhém poločase do 75. minuty, přičemž poté ve snaze vstřelit aspoň čestný gól, jsme byli již natolik vyčerpaní, že jsme se dopustili několika chyb a soupeř toho dokázal využít. Pro trenéra asi nemůže být nic horšího, než odjet na mistrák s devíti hráči, na druhou stranu jsem poznal charakter a morál těchto kluků, kteří odešli ze zápasu poraženi, ale nutno podotknout, že s hlavou hodně nahoře. Musím podotknout, že kluci si nedělali na hřišti co chtěli, ale snažili se dodržovat pokyny trenéra a hlavně hra měla jak se říká hlavu a patu. Nechci tady rozebírat absence ostatních hráčů, to ani nejde, protože bych na toto nenašel publikovatelná slova, toto si musí kluci vyříkat mezi sebou. Škoda dnes bychom v polnom sastave určitě neodjeli s prázdnou. Kluci ještě jednou vám všem za dnešní výkon moc děkuji, byli jste pro mě hrdinové a měl jsem z vás radost, při těch všech s.....ch. Kluci jak neustále říkám "co vás nezabije, to vás posílí".