Lukáš, Horák (80. Broulík), Popelka, Gregor, Řehoř (46. Kulhavý), Herclík, Borek (78. Vaňous), Klumpar (80. Večeřa), Motl (53. Langer), Ezr, Křepela

40´ - 2:3  penalta

44´ - 3:3  soupeř

54´ - 3:4  vlastní

58´ - 3:5  Borek

81´ - 3:6  Ezr (penalta)

Hodnocení utkání:

Začátek zápasu nám vyšel na výbornou, když po 17 minutách jsme vedli 3:0 a do konce poločasu jsme ještě neproměnili několik vyložených šancí, kdy 3x  sami na branku běželi (Klumpar, Křepela, Ezr). Bohužel z naší strany přišlo uspokojení, které soupeř využil a do konce první půle po zásluze vyrovnal skóre.

Druhý poločas pro nás začal katastrofálním scénářem, kdy rozhodčí odpískal pokutový kop po zbytečném faulu našeho obránce. Náš brankář Kuba Lukáš ale vystihnul směr kopu a výborným zákrokem zneškodnil nařízenou penaltu. Poté jsme po většinu času drželi míč na svých kopačkách a po 3 vstřelených gólech zaslouženě vyhráli první mistrovské utkání.

Myslím si, že fotbalové „derby“ se divákům muselo líbit, ať už počtem vstřelených branek, tak i předvedenou hrou obou týmů.

My se však musíme zlepšit v obranné linii a zapracovat na soustředěnosti po celý čas fotbalového zapasu.