Po dlouhé době aspoň bodík

SKP Slovan - Sokol Živanice 3:3 (2:1)

branky: Macek, Frisch, Oravec

Sestava: Schreiber-Vlk,Dvořák, Schůtz (60.Bouček),Neumann, Macek,Oravec,Frisch,Sedlák,Mikšánek P. (70.Šinko),Kolář

Slovo trenéra: Do zápasu s Živanicemi jsme vstoupili dobře a aktivně. Vytvořili jsme si několik šancí, které jsme, ale opět nedokázali proměnit a tak to byl soupeř, který se dostal do vedení 1:0. Do poločasu se nám podařilo skóre otočit po individuální akci Mikšánka P. a následném důrazném zakončení Macka a poté krásné spolupráci Frische se Sedlákem, když zakončoval na přední tyči prvně jmenovaný. Druhý poločas jsme začali individuální chybou v obranné činnosti po které soupeř vyrovnal na 2:2, když poté šel do vedení 2:3. Do konce zápasu jsme vrhli všechny síly do útoku v touze vyrovnat, přičemž se soupeř díky tomuto dostával do brejkových situací, které ale bohudíky nedokázal proměnit a my vyrovnali v 90. minutě po rohovém kopu hlavičkou Oravce. Konečný výsledek 3:3 byl dle mého soudu spravedlivý pro oba týmy. V penaltovém rozstřelu jsme neuspěli, protože k tomuto hráči přistoupili hodně laxně, čímž pokazili celkový dojem z utkání. Nejlepšími našimi hráči byli Kolář a Neumann.