^ nahoru

Třetí přátelák s Horním Újezdem

SKP Slovan - Horní Újezd 1:2 (0:1)

branka: Štaffa J.

Sestava: Schreiber-Vlk,Neumann,Frisch,Schutz,Koucký,Kolář,Štaffa J.,Štaffa M.,Absolon

 

Třetí přátelské utkání jsme odehráli na UMT v Litomyšli proti dorostu Horního Újezdu. K zápasu jsme odjeli pouze s 10 hráči, což je v této fázi přípravy katastrofální,ale bohužel. Někteří hráči by si měli uvědomit své priority, protože jejich přístup k fotbalu je přinejmenším k zamyšlení. Ale to tady řešit nebudeme, asi bych plakal na cizím hrobě.

     V utkání šel v 5.minutě do vedení soupeř po naší standartce, když jsme se nestačili vrátit v dostatečném počtu. Celý první poločas se poté hrálo vyrovnané utkání, přičemž dle mého názoru jsme v kombinaci byli lepším týmem, ale i přesto jsme si nevytvořili gólovou situaci. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji s touhou srovnat stav utkání, což se nám po souhře bratří Štaffů nakonec i podařilo a starší z dvojice využil censtru mladšího  bratra a krásnou brankou vyrovnal. To běžela 65. minuta utkání. Do této doby se hrálo vyrovnané utkání, ale když se v 70. minutě zranil Neumann a museli jsme utkání dohrávat již jen v devíti bylo z naší strany po fotbale. Sice jsme měli několik záblesků po individuálních akcích, ale všechny končili před pokutovým územím soupeře a ten nakonec rozhodl o svém vítězství po neuhlídaném rohovém kopu.

     Co se týče výkonu týmu, tak musím 10 statečných pochválit za přístup k zápasu po celých 90 minut, někteří toho měli plný brejle, ale i tak jsme zápas dohráli do konce se vztyčenou hlavou. V zápase bylo vidět několik velmi podařených kombinací a zejména první poločas snesl ostřejší měřítko. S výkonem jaký předvedli výše jmenovaní na hřišti musím být vzhledem k jejich schopnostem spokojený.