V létě 2:15, nyní 2:1, aneb generálka nám vyšla

FK Mohelnice : SKP Slovan 1:2 (0:1)

branky: 2x Sedlák

Sestava: Schreiber-Vlk,Schutz (30.Bambušek),Neumann,Absolon,Štaffa J.,Kolář,Mikšánek D.,Mikšánek P., Sedlák,Bouček

Poslední přípravný zápas před začátkem mistrovské sezóny jsme odehráli na UMT v Mohelnice se soupeřem, který nám v letní přípravě uštědřil pěkný debakl 15:2. Do zápasu vstoupili lépe domácí a prvních 20 minut nás podržela dobrá hra obrany, nebo spíše neukázněnost domácích útočníků, kteří byli téměř pořád v ofsajdu a tak z tlaku domácích nakonec nic nebylo a byli jsme to my kdo šel do vedení zásluhou Sedláka, který zužitkoval přihrávku P. Mikšánka. Dokonce poločasu se již nic nestalo a tak jsme ho vyhráli 1:0. Na začátku druhé půle soupeř vyrovnal na 1:1 a my jsme poté neproměnili 2 tutovky (Štaffa a Kolář), když už se zdálo, že zápas skončí remízou tak v 80. minutě opět P. Mikšánek našel střelce Sedláka,který se nemýlil a poslal nás do vedení, které jsme již nepustili a toto mohli dokonce i navýšit.

Slovo trenéra: opět jsme neodjeli k zápasu v plné síle, takže ani jedno přípravné utkání jsme neodehráli v ideální sestavě s čímž rozhodně nemohu být spokojen. Co se týče hry dopředu, tak tato byla dobrá i kombinace se nám dařila. Prostě dopředu jo, ale dozadu to je pořád špatné. Tady musíme zapracovat a to hodně. Tým za předvedený výkon musím pochválit a vyzdvihnout výkon Pavla Neumanna, který odvedl v obraně neskutečné penzum práce a byl nejlepším hráčem na hřišti. Tak za týden nám to začíná, jedeme do České Třebové, která nás doma taky vyškolila z produktivity a porazila nás 6:3.