Hubálek – Bohunek/60.Pošepný/ – Provazník – M.Popel – Januška
Š.Kopecký/46.Kvapi/ – Rotter/ - Černý - Pirkl
Chalupník – M.Špitálský/46.M.Krátký/
BRANKY: 2x Sedlák

Dorostenci Jiskry nevyužili domácího prostředí a se soupeřem z dolní poloviny tabulky prohráli. Od úvodních minut se hra pohybovala převážně ve středu hřiště, hráči obou týmů se předháněli v nepřesnostech. Nadějný přímý kop Bohunka v 5. min. za faul na Pirkla skončil těsně nad brankou. V 15. min. měl nadějnou příležitost domácí Chalupník po rohu Bohunka, z 10m však hlavou trefil dobře postaveného brankáře. O minutu později se do podobné situace dostal po rohovém kopu soupeře také budoucí hrdina zápasu Sedlák, také on neměl dobře seřízená mířidla. V 17. min. si nejlepší hráč Třebové Sedlák povodil obranu, z hranice šestnáctky ale pálil nad branku. Ve 25. min. se do nadějné příležitosti probil Chalupník, střelu z ostrého úhlu mu však chytil gólman. V 38. min byl před vápnem faulován Špitálský, následný přímý kop poslal Chalupník do zdi. Po přestávce už byli hosté viditelně lepším týmem. Už v 46. min musel Hubálek likvidovat vyloženou šanci Sedláka. Nejlepší hráč na hřišti Sedlák však v 51. min. zblízka zakončil bleskový protiútok a přihrávku svého spoluhráče Koláře – 0:1. Domácí nehráli dobře, přesto měli v 65. min. ideální příležitost vyrovnat. Po chybě středu obrany hostů běžel zcela sám na brankáře Schreibera útočník Chalupník, ale neprosadil se. Gólman ho vychytal a položil základ pro vítězství svého týmu, které potvrdil v 70. min. po krásné individuální akci opět Sedlák – 0:2. V závěru se svěřenci trenéra Bárty snažili o korekci výsledku, chyběla jim však přesnost i klid při zakončení.
V příštím kole budou dorostenci hrát v Dolním Újezdu. Toto utkání je na programu v neděli 10

Jen pro upřesnění, aby se naši obránci příliš nečílili. Chyba, kdy domácí borec šel sám na našeho brankáře nebyla ve středu obrany, nýbrž v záloze (jmenovat nebudu) a na obě branky Sedlákovi přihrával P. Mikšánek.