^ nahoru

S Třemošnicí doma za 3 body

SKP SLOVAN - Třemošnice 6:1 (2:0)

branky:33.,42., a 49. Mikšánek P., 58.Kudyn, 68. Bambušek a 74. Sedlák hosté skórovali v 52. minutě

Sestava: Schreiber-Vlk,Schutz (61.Dvořák),Frisch,Štaffa M.,Mikšánek D.(75.Absolon),Kolář,Mikšánek P.,Krummer (51.Bambušek),Kudyn (68.Racl),Sedlák,

 

     Začátek utkání nám vyšel a dostali jsme se do herní převahy, přičemž tuto jsme nemohli zužitkovat ve vedoucí branku, která by nám hodně pomohla a tak se hrál fotbal převážně na polovině soupeře, i když tento hrozil z velmi nebezpečných brejkových situací, které ale naše obrana v čele s brankářem Schreiberem a stoperem Frischem vyřešila, někdy i za pomocí štěstěny. Nám se podařilo ve druhé polovině poločasu dvěma brankami P. Mikšánka utkání uklidnit a zejména první branka stála za to, když Patrik vymetl opěrkou šibenici hostující branky. Poločas jsme tedy zvládli na výbornou. 

     Do druhé půle jsme vstoupili s tím, abychom se pokusili utkání co nejdříve rozhodnout a mohli jsme dát šanci náhradníkům, což se nám podařilo a přidali jsme další 4 branky. Ve druhém poločase jsme na hřišti již dominovali, což bylo způsobena hlavně vývojem skóre a soupeř byl již odevzdaný. 

     Slovo trenéra: Pro konečný výsledek zápasu byly zásadní tři věci. Za prvé, že jsme dokázali uhlídat soupeřovi brejky v prvním poločase za což se přičinili nejvíce Frisch se Schreiberem. Za druhé, že jsme se dokázali do konce poločasu gólově prosadit. A za třetí, že jsme vydrželi hrát ve vysokém tempu celých 90 minut.S konečným výsledkem musím být spokojen, protože před zápasem bych toto nečekal, ale vzhledem k průběhu hry jsem přesvědčen, že jsme závěr měli zahrát úplně jinak. Měli jsme více držet míč a vyzkoušet si věci, které trénujeme na tréninku a v tomto zápase byla ideální možnost. Škoda, mohli jsme divákům nabídnout něco z naší kuchyně, ale na to si budou muset ještě nějaký ten čas počkat, protože kluci jsou pořád ještě hodně mladí a snad jen strach, aby něco nepokazili jim svazuje nohy a v tomto jim zabraňuje. K nejlepším hráčům utkání se k prvním dvoum jmenovaným  řadí bratři Mikšánkové, přičemž starší z nich Patrik vstřelil hattrick a mladší David si připsal 4 gólové přihrávky. Zejména Davidovi se v zápase podařilo téměř vše. Celému týmu blahopřeji ke třem bodům, krásným vstřeleným brankám a hlavně nesmíme usnout na vavřínech, protože v neděli zajíždíme na horkou půdu do Dolního Újezdu, kde se nám tradičně nedaří. Věřím, že uděláme vše proto, abychom tentokráte nejeli z Dolňáku s prázdnou.