A jak to viděl soupeř?

V neděli k nám dorazil soused z tabulky.

Od začátku jsme soupeře přitlačili a účinným presingem jsme získavali míče a tlačili do zakončení. V 11min. se podařilo aktivnímu Rezkovi získat míč, ve vápně byl sražen a následný pokutový kop Štursa proměnil. Naše aktivita nadále pokračovala a byl to opět Rezek, který ve 13min. vybojoval míč u rohového praporku a předložil jej na zakončení Maršíčkovi,  ten se nemýlil a zvýšil na 2 : 0 . Je škoda, že další šance Vltavského, Kořínka a Rezka zůstaly nevyužity. To vše se odehrálo do 20minuty. Vše vypadalo jednoduše a naše aktivita opadla. Hra přestala mít řád a soupeř dokázal využít naší ztráty míče na polovině hřiště a korigovat do poločasu na 2 : 1.

Bohužel obraz hry se ve druhé půli příliž nezměnil a my jsme soupeři umožnili srovnat výsledek na 2 : 2. Soupeř začal být důraznější a my si s tím nevěděli rady. Zápas rozhodla situace 20minut před koncem, když Kučera skvělým zákrokem vyřešil brejkovou situaci soupeře. Od tohoto okamžiku jsme opět soupeře zatlačili a vytvořili si několik příležitostí, které Duha ani Svoboda nedokázali využít. Rozhodující úder přišel 12 min. před koncem, když se Kořínek prosadil po závaru před soupeřovou brankou a rozhodl utkání.

Sestava : Kučera - Makovič(55´Svoboda) , Neugebauer , Čáň , Hrebenár - Maršíček , Vltavský(85´Jirout) , Nekovařík(70´Růžička) , Štursa - Rezek(60´Duha) , Kořínek(78´Vencl)

Po zápase jsem byl poněkud rozladěn z předvedené hry, ale s odstupem času si uvědomuji, že vybojovat zápas když se nedaří je cennější než když jde všechno samo.

Neshoduji se s domácím trenérem, že nás od Jardovi šance zatlačili a byli lepší. To ani omylem. My jsme začli hrát vzadu na riziko na 3 beky a chtěli jsme vyhrát, čehož soupeř využil, že začal nakopával balony, ale to tři naši 16letí mazáci vzadu s prstem v nose uhráli, to že tam rozhodčí vymyslel faul nefaul, to už je věc druhá. Faul - trestňák potom z toho roh a pak gól (hodně šťastný), nebrečím pouze konstatuji. To byla naše chyba.