V posledním domácím zápase prohra

SKP Slovan - Slatiňany 1:3 (0:1) branka Michal Racl

Sestava: Schreiber - Krummer,Schutz,Neumann,Absolon (74.Hala)Kolář P. (49.Ebert), Štaffa J.,Mikšánek P., Mikšánek D., Kolář K.,Racl

Slovo trenéra: Domácí zápas jsme výsledkově nezvládli, ale s předvedenou hrou musím být spokojen. První gól soupeře padl po naší standartní situaci, kdy jsme nedodrželi stanovené pokyny před utkáním a pustili soupeře do brejkové situace, kterou soupeř nekompromisně potrestal. Do půle jsme mohli srovnat, ale přímák Koláře K. skončil pouze na břevně. Do druhého poločasu jsme vstoupili akvivně, ale bohužel se opakovala stejná chyba jako u prvního gólu a soupeř šel do dvoubrankového vedení. Poté jsme korigovali individuální akcí Racla a sahali po vyrovnání, což se nám, ale nepodařilo a soupeř poté rozhodl o svém vítězství pojišťovacím gólem na 3:1. Co se týče hry v poli, tak jsme byli hostům více než vyrovnaným soupeřem, ale nebyli jsme schopni se propracovat do vápna a tam kvalitně zakončit, na což jsme doplatili. V utkání rozhodla větší kvalita v proměňování gólových situací, v čemž nás hosté předčili a zaslouženě vyhráli. Mrzí mě pouze potyčky ke kterým došlo v závěru zápasu, přičemž tyto byly naprosto zbytečné. Hráči, kteří nastoupili k tomuto zápasu mě nezklamali, hráli na hranici svých možností a fotbalové jsme nepropadli.