13. kolo - 1.A třídy

SKP Slovan Moravská Třebová - FK Č. Třebová B   3 : 1 (1:1)
br.: Novák p.k., Kučerňák, Staněk - vlastní
Vykydal - Strouhal, Vančura, R.Šatník, Novák - Linhart (46. P.Šatník), Staněk, Sedláček, Štěpánek - Kučerňák (78. Trefil), Masopust (85. Dokoupil)

Vyrovnané utkání, hosté spoléhali na brejky, kterým několikrát chybělo jen přesnější řešení ve finální fázi, přestože přijeli s poměrně mladým týmem, předvedli velmi dobrý výkon. V 5. minutě zahrávali hosté přímý kop, který si Vančura nešťastně ve snaze zastaviát míč srazil do vlastní sítě 0:1. V 7. minutřě mohl vyrovnat Kučerňák, ale po samostatné akci štěpánka mířil těsně vedle. Ve 13. minutě napřáhl Štěpánek, ale jeho tvrdou střelu hostující golman vyrazil na rohový kop. O pět minut později vystřelil Sedláček, ale jeho střelu zblokoval obránce na další roh. V 19. minutě se do vápna probil středem Staněk, byl faulován a z nařízené penalty vyrovnal Novák 1:1, 36. minuta akce dvojice Masopust, Kučerňák, střela druhého jmenovaného trefila golmana hostů.
     Ve 48. minutě poslal do pokutového území přesný centr Strouhal a Kučerňák hlavou strhl vedení na stranu Slovanu 2:1. V 70. minutě napřáhnul Staněk z 25 metrů, ale jeho střelu zastavilo břevno. V 77. minutě se Staněk znova opřell cca z 25-ti metrů do míče a tentokrát už se trefil přesně pod břevno 3:1.