^ nahoru

KRÁTKÉ ZPRÁVY 

Sezóna 2017/2018 končí. Děkujeme všem trenérům, funkcionářům, rodičům, podporovatelům, sponzorům a hráčům, počínaje školičkou, přes přípravky, žáky, dorost a mužstva mužů, za vzornou reprezentaci oddílu SKP Slovan Moravská Třebová. Sezóna, v níž A mužstvo naplnilo předsezónní cíle a skončilo v krajském přeboru na 5. místě. B mužstvo vcelku s přehledem udrželo I.B třídu, dorost si prošel očistcem, největší zápřah mají za sebou tři žákovské týmy a přípravky máme jedny z nejlepších v regionu. Absolutorium si zaslouží starší žáci, kteří se ve své kategorii stali krajskými přeborníky (a to ještě ve finále poháru smolně padli až ve finále) a přírodní zákony popírající C mužstvo mužů, které si ze třetího místa vybojovalo postup do okresního přeboru.

Fotka uživatele SKP Slovan Moravská Třebová. 
Foto: Starší žáci - krajští přeborníci
Petr Matoušek

Holice - 15. kolo krajského přeboru mužů

HOLICE-SLOVAN SKP 2:0(1:0)

Kamisch-Novák,Staněk,Strouhal,Štaffa-Konečný,Válek,Němec,Marák,Nováček-Okrouhlý(78.Polák)

Roz:Zita(Štěpánek,Poláček)-Střely na bránu:6:3(u hostů hodně slabé)-střely mimo:4:7-Rohy:3:7-ČK:1:0(90.Řezníček)ŽK:3:3(Strouhal,Novák,Polák)

Do posledního zápasu podzimní části sezony nenastoupil v dresu Slovanu nemocný Vančura.Hosté vkročili do zápasu lépe.Hned v 1.min.Roh Válka,Okrouhlý přistrčil balon Němcovi,jehož centr poslal Nováček hlavou nad bránu.6.Na uličku Kaufmana středem obrany hostů si naběhl Václavek,s pomocí teče Kamische trefil tyč.Odražený balon poslal zcela nekrytý Křtěn do sítě-1:0.V 11.min.Okrouhlý se svou typickou otočkou uvolnil,poslal centr do pokutového území.Tam si naběhl Marák,ale špičkou kopačky poslal balon nad bránu.V 18.Přímočará akce Holic,přízemní centr skluzem odvrátil Štaffa.Z následného protiútoku zahrozil Konečný,ale bránu netrefil.38.Na centr Hanče za obranu Slovanu si naběhl Václavek,jehož střelu Kamisch zlikvidoval.

Na začátku druhé půle,jakoby se hosté nadechovali k lepšímu výkonu,než v první fázi.Ale v 56.mohl poslat domácí do trháku Chvála.Rohový kop Kaufmanna zazdil z pěti metrů střelou nad bránu.Slovan si pak vypracoval sérii rohových kopů.Do kolen je j však poslalo v 59.min.otálení Strouhala s Kamischem.Ti si dávali tak dlouho přednost,kdo balon odkopne,až jim ho vzal Václavek a navýšil skore-2:0.Akci předcházela dobrá práce domácího Rosůlka.68.Marák křížnou přihrávkou vysunul Konečného,ten proběhl do šestnáctky.Atak domácího obránce byl zřejmě penaltový.Rozhodčí to tak nevyhodnotil.77.Domácího  Václavka zradilo v dobré pozici zakončení,trefil jen boční síť.87.Dobrý moment hostů.Po pěkné akci Němec-Konečný-Marák,končí střela vedle brány.V 90.fauloval hostující Polák Řezníčka,ten neukočíroval emoce , zbytečně odhodil Poláka,jak nekrytý šek a uviděl ČK.To byla tečka za zápasem,ze strany hostů nudným, jak striptýz postarší madam.

Bilance Slovan-Holice:35 zápas-6-3-16-(33:49)