^ nahoru

PU utkání mužů v D. Újezdě - sobota 8.3.2014

Sokol Dolní Újezd - SKP Slovan   0 : 4 (0:3)

br.: Masopust 3, Novák

Vykydal - Strouhal, R.Šatník, Marek, Novák - Žouželka, Okleštěk, Staněk, Štěpánek - Masopust, Kučerňák (Sedláček, Winkler, Rázl, Trefil, Polák)

 

     Pro domácí to byla generálka na úvodní jarní kolo KP, nášemu týmu z toho nejužšího kádru scházel pouze Vančura, v úvodní desetiminutovce byla hra vyrovnaná, první zahrozili domácí, ale nebezpečnou střelu z hranice vápna Vykydal vyškrábnul na roh, ve 13 .minutě po akci Žouželky otevřel skore Masopust a od té chvíle jsme byli jasně lepším týmem, do poločasu po přihrávkách R. Šatníka a Kučerňáka zkompletoval Masopust hattrick. Po několika střídání ve druhém poločase se hra vyrovnala, hra se odhrávala převážně mezi šesnáctkami, střelecky se dokázal prosadit jen náš tým a to hned v úvodu druhého poločasu kdy po akci Kučerňáka pohodlně do prázdné branky doklepl míč Novák. Zasloužené vítězství našeho týmu, který byl zejména v prvním poločase jasně lepším mužstvem.