1. kolo - 1.A třídy

Mezilesí Načešice - Slovan 5:4 (3:2)

branky : P.Šatník 2, Linhart, Kučerňák
sestava: Vykydal - Strouhal, Novotný, Skřebský, Novák - Sedláček (Marek 83), Staněk, Okleštěk, Linhart (Kalus 80) - P- Šatník, Kučerňák (Masopust 88)

V úvodním utkání sezony jsme postrádali Vančuru (úmrtí v rodině) a R.Šatníka (dovolená). V 7. min. utkání otevřeli domácí skóre, když střela z úhlu skončila v naší brance - 1:0, v 10. min. bylo vyrovnáno, Strouhal našel přesnou přihrávkou P. Šatníka a ten se prosadil tvrdou střelou, která s pomocí břevna skončila v domácí brance, o tři minuty později jsme už vedli, Strohal opět nabil P.Šatníkovi a ten tentokrát skóroval s pomocí tyče domácí branky. Za další dvě minuty Vykydal minul centrovaný míč a domící pohodlně do prázdné branky vyrovnali a ve 33. min. už opět vedli, naši hráči prohráli souboj na polovině hřiště a z následného protiútoku se domácí prosadili - 3:2.
      Hned v úvodu druhého poločasu ve 48. min. jsme zbytečně zahráli míč na rohový kop a  z toho se domácí dokázali prosadit - 4:2, v 61. min. našel P.Šatník přesnou přihrávkou Linharta a ten snížil na 4:3, za tři minuty bylo vyrovnáno, tentokrát se trefil Kučerňák po přihrávce Oklešťka, když už se zdálo, že utkání skončí nerozhodně přišla v 85. min.ztrata míče před pokutovým územím a domácí střelou z hranice vápna strhli vítězství na svoji stranu.