2. kolo - 1.A třídy

SKP Slovan - Titanic Srch 1 : 2   (0:1)
branky : Masopust - Kršák p.k., Karela
sestava : Vykydal - Strouhal, Marek, R.Šatník, Novák - Sedláček (60.Vančura, Staněk, Okleštěk, Linhart (74. Štěpánek) - P.Šatník (46. Masopust), Kučerňák

Domácím se od počátku nedařilo, jejich hra byla plná nepřesností, hosté měli celý první poločas mírnou převahu, v úvodní dvacetiminutovce domácí třikrát podržel Vykydal, ve dvou slibných pozicích se objevil i domácí Linhart, ale hostující branku netrefil. Ve 38. minutě po střetu Vykydala s jedním z hostujících útočníků nařídil hlavní rozhodčí penaltu a Kršát tvrdou střelou pod břevno otevřel skore. Do poločasu si již ani jeden tým nevytvořil vyloženou šanci.
    Hned v úvodu druhého poločasu střílel mimo Linhart, ale v zápětí ve 47. minutě vystihnul Novákovu malou domů Karela a bylo to 0:2. Domácí si po druhé brance vytvořili územní převahu, ale jejich hra byla sterilní, bez šancí, až v 88. po rychlé kombinaci prostřelil z malého vápna hostujícího brankáře Masopust a snížil na 1:2, v závěru si však hosté zasloužené vítězství pohlídali.