SK Pardubičky - SKP Slovan Moravská Třebová  1:5 (1:2)

branky: Staněk 2, Sedláček, Štěpánek, Masopust

sestava: Vykydal – Kalus, Marek, Vančura, Novotný – Šatník, Okleštěk, Staněk, Sedláček – Masopust (86. Polák), Štěpánek (84. Rázl)

Od 55. minuty zápasu se hraje za silného deště.

Do utkání nastupují aktivněji domácí, kteří se dostávají do první šance po rohu, kdy Ressler hlavičkuje nad bránu Vykydala.  Za dalších sedm minut opět hrozí hráči Pardubiček, ale po centru z pravé strany trefuje útočící hráč hlavou vedle naší brány. A tak v 16. minutě napřahuje ke střele z 35 metrů Staněk a trefuje šibenici bezmocného brankáře soupeře - 0:1. Bohužel za šest minut soupeř srovnává skóre, kdy trestný kop prodlužuje k tyči naší svatyně Ressler - 1:1. Ve 33. minutě Štěpánek dává  do běhu Masopustovi, který běží sám, ale bohužel si míč moc předkopává a domácí brankář zachraňuje. Za dvě minuty po této akci již přichází naše gólové zakončení. Vančura "vydláždil" uličku Sedláčkovi, který přehazuje gólmana 1:2. Do šatny odcházíme s jednogólovým vedením a před námi je druhý poločas a i silný déšť. Ve dvacáté minutě druhého dějství přichází akce po ose Okleštěk - Masopust a přízemní centr ve skluzu zakončuje Štěpánek 1:3. 75. minuta a Vančura se Sedláčkem rozehrávají roh - Vančurův centr posílá hlavou do sítě Masopust 1:4. Pět minut před koncem utkání uzavírá účet utkání Staněk, který využívá dlouhého autu Šatníka 1:5.