4. kolo - 1. A třídy

SKP Slovan Moravská Třebová - MFK Chrudim C      3 : 0 (1:0)
banky. : Trefil, Kučerňák, Sedláček
Vykydal - Strouhal, Marek, R.Šatník, Novák - Sedláček, trefil, Staněk, Okleštěk - Kučerňák (78. Linhart), Masopust (67. Štěpánek)

Domácí začali aktivně a již ve 4. minutě po centru Oklešťka mířil v dobré pozici hlavou nad R. Šatník., ve 20. rozehráli rychlou akci trojice Masopust, Kučerňák, Okleštěk, střelu posledně jmenovaného zblokovali hostující obránci na brankové čáře. Ve 31. minutě se po pravé straně protáhnul Masopust, ale nemířil přesně. Ve 39. minutě se již měnilo skóre, centr Kučerňáka trefil na hranici velkého vápna z "voleje" Trefil a mířil přesně k tyči - 1 : 0.
    Druhý poločas začali domácí tak jak ten první končili - brankou, ve 48. minutě posunul v pokutovém území míč chytře Okleštěk na Trefila, ten trefil pouze golmana, ale odražený míč vrátil za jeho záda Kučerňák - 2 : 0. V 53. minutě přišla ojedinělá, ale o to nebezpečnější šance hostů, na levé straně se uvolnil Ždímal a jeho střelu zastavilo břevno domácí branky. V 61. minutě křižným pasem našel Masopust Michala Sedláčka, ten se v pokutovém území uvolnil a střelou levou nohou mířil přesně k zadní tyči - 3 : 0. Od té chvíle existovalo na hřišti jen jedno mužstvo a to domácí, Sedláček s Okleštkěm připravovali svým spoluhráčům další šance, ale třikrát Kučerňák a jednou Linhart své velké šance již neproměnili. Přesto jsme si po výborném výkonu připsali první tři body v soutěži.