5. kolo - 1.A třídy

FC Hlinsko B - SKP Slovan Moravská Třebová    0 : 1  (0:0)

branka : 90. Novák p.k.

Vykydal - Strouhal, Marek, R.Šatník, Novák - Sedláček, Trefil, Staněk, Okleštěk - Kučerňák (90. Kalus), Masopust (60. Štěpánek)

Naši hráši si od úvodu vypracovali převahu a celé utkání byli lepším týmem. V 8. minutě po centru Strouhala v dobré pozici trefil míč špatně Masopust, o chvíli později, Oklešťkovu střelu jen z obtížemi zlikvidoval domácí golman, ve 23. minutě vypracoval po samostatné akci Okleštěk superšanci pro Sedláčka, ale ten neproměnil. Ve 29. minutě se opět po samostatné akci prosadil Okleštěk, ocitl se sám před golmanem, ale nedokázal ho prostřelit. Ve 37. minutě přišla první šance domácích, po centru z pravé strany jsme přežili velký závar v našem pokutovém území.

Druhý poločas probíhal stejně jako ten první, převaha našeho týmu, ale bez gólového efektu, hned ve 46. minutě poslal Sedláček do šance Masopusta, ale ten v dobré pozici minul domácí branku. V 57. minutě se ocitl v šanci opět Masopust, ale trefil jen golmana. V 66. minutě napřáhnul Novák, ale minul, o minutu později po akci dvojice Sedláček - Kučerňák, se neprosadil druhý jmenovaný. V 70. minutě včasným vyběhnutím sebral domácím šanci Vykydal, když už se zdálo, že ztratíme zbytečně další body, byl v pokutovém území faulován Staněk a Novák nařízenou penaltu v poslední minutě utkání proměnil 0:1.