SKP Slovan - SK Polička    0 : 1 (0:1)

br. Kovář
ŽK : 2:2

Vykydal - Novotný, R. Šatník (62. Kalus), Vančura, Trefil - Štěpánek, Staněk, Sedláček, Zapletal - Ortavec, Polák

Domácí nastoupili do úvodního utkání bez zraněného Marka a nemocných Masopusta s Oklešťkem. Absence těchto důležitých hráčů se na jejich výkonů zřetelně podepsala. Hned v 6. minutě po centru z pravé strany nechala třebovská obrana na malém vápně zcela osamoceného Kováře, který se hlavou nemýlil 0:1. Po pětadvaceti minutách mohl vyrovnat Oravec, jenže po úniku a přesném centru Štěpánka minul ve velké možnosti hlavou Slaného branku. Chvíli před poločasem se ocitl v dobré pozici před Vykydalem Dostál, ale přestřelil.

Po změně stran měly oba týmy po jedné výraznější šanci. Na straně domácích to byl Sedláček po další Štěpánkově akci, Slaný ho ale vychytal. Hostům mohl zajistit klid Stejskal, s jeho hlavičkou si ovšem poradil Vykydal. Poličským to nicméně vadit nemuselo, protože si nejtěsnější náskok udrželi až do závěrečného hvizdu a brali tři body. Utkání bylo celkově málo pohledné a plné nepřesností.