Sokol Moravany - SKP Slovan   2 : 0 (2:0)

Rozhodčí: Mrkvička (Opatovice nad Labem)

ŽK: 3:1

Diváci: 140.

Vykydal – Novotný, Trefil, Vančura, Zapletal (37. Kalus) – Novák (63. Polák), Okleštěk, Staněk, Sedláček – Masopust, Štěpánek.

Do druhého jarního utkání jsme nastoupili stále bez zraněného Marka, ale již s Tomášem Novákem, který přišel na hostování ze Svitav.

Domácí byli od začátku aktivnější a zejména útočná dvojice Kříž – Poláček potvrzovala svoje kvality. Hosté se poprvé dostali ke slovu po zakončení Štěpánka, to však byla spíše ojedinělá situace. Ve 20. minutě se sám v pokutovém území objevil Imramovský a nadvakrát překonal Vykydala. Druhý zásah na sebe nenechal dlouho čekat, po kombinaci Knotka s Křížem se ke střele dostal Poláček a mířil přesně – 2:0. Nemuselo zůstat jen u toho, protože ještě do přestávky orazítkoval Kříž tyčku Vykydalovy svatyně.

Po změně stran měli domácí zápas už pod kontrolou, byť z několika nadějných akcí další trefu nepřidali. Slovanisté se snažili vývoj zdramatizovat, jenže k pořádnému ohrožení branky Moravan se dostali až v samotném závěru, což bylo jednak pozdě a navíc slušná šance Štěpánek skončila ránou mimo