A muži - Choceň

SKP Slovan - Agria Choceň    1 : 0 (0:0)

br. 62. Štěpánek

Vykydal - Novotný, Vančura, Dokoupil, Novák - Strouhal, Staněk, R. Šatník, Okleštěk - Štěpánek (82. Polák), Masopust (90. Bouček)¨

První poločas bojovné utkání, hra se odehrávala převážně mezi šesnáctkami, největší šanci hostů znamenala po půlhodině hry táhlá střela Šabaty, kterou vykydal vytáhnul konečky prstů na břevno své branky, největší šancí domácích byl v samém závěru poločasu přímý kop Oklešťka, kdy míč po překvapivé střele na první tyč v poslední chvíli zastavil Gerčák.
     Ve druhém poločase bylo před oběma brankami k vidění více vzruchu, větší šance měl domácí tým, nejprve tečovanou střelu Masopusta zastavilo břevno, v 62. minutě vystihnul malou domů hostí Štěpánek a přehodil vyběhnuvšího Gerčáka 1:0. Hosté hrozili zejména ze standartních situací, ale Myšák dvakrát hlavou nemířil přesně.
      Utkání tak nakonec skončilo vítězstvím domácích, kteří si připsali první tři jarní, velmi důležité body.