SKP Slovan - 1. FC Žamberk         3 : 0 (1:0)
br.: 12. Vančura p.k., 51., 87. Masopust
rozhodčí : Andrle
diváků : 110

Kryštof - Novotný, Strouhal, Vančura, Novák - Dokoupil (75. Nováček), Okleštěk, Staněk, Sedláček - Masopust, Štěpánek

7. min. : po chybě domácí obrany se sám před Kryštofem ocitnul Trejtnar, ale Kryštof ho vychytal
12. min : Sedláček dostal od Masopusta přihrávku do běhu, jeho střelu golman vyrazil jen k Dokoupilovi, který byl při dorážce sražen a z nařízené penalty otevřel Vančura skóre 1 : 0
16. min :  z levé strany se na hostující branku řítil osamocený Novák, ale netrefil branku
29. min : Štěpánek našel zpětnou přihrávkou Masopusta, ten ve vyložené pozici přestřelil
35. min : hostující obraně utekl Masopust, ale z úhlu trefil golmana
38. min :  hostující obraně unikl Štěpánek, vyzval zpětnou přihrávkou ke skórování Vančuru, ale ten přestřelil

47. min. : Vančura našel přesným pasem Štěpánka, ten trefil golmana
51. min : na polovině hřiště vybojoval míč Novák, našel Staňka, ten Masopusta, který se v pokutovém území uvolnil a střelou po zemi zvýšil na 2:0
64. min : přetažený centr se dostal až k Dokoupilovi, jeho gólovou střelu hostující brankář vykopl nohou
79. min : v šanci se ocitl hostující Molnár, ale jeho tvrdou střelu Kryštof s trochou štěstí vyrazil
83. min : v pokutovém území se uvolnil Sedláček, jeho nabídkou pohrdl Masopust, který vysoko přestřelil snad ze dvou metrů
85. min. : tvrdou střelu Štěpánka zlikvidoval hostující brankář
87. min : Štěpánek poslal do brejku Masopusta, který se tentokrát nemýlil 3 : 0

Zasloužené vítězství domácího týmu, po jednom z nejlepších výkonů v sezoně.