SKP Slovan - FK Letohrad B    3 : 2 (1:2)
br. : 34. Vančura, 66. Štěpánek, 69. Masopust - 8. Kabourek, 32. Konečný
ŽK :  1 : 2
diváků : 120
Vykydal - Polák, Vančura, Marek, Škranc - Štěpánek, Staněk, Sedláček, Novák - Nováček (15. Linhart, 90. Rázl), Masopust

Ve druhé minutě se po přesné Masopustově přihrávce prodral za obranu Štěpánek, ale jeho tvrdá střela těsně minula hostující branku, od té chvíle měli navrch hosté a dvojice Konečný, Kabourek zatápěla domácí obraně. V 8. minutě přiletěl do pokutového území domácích centr z pravé strany a nedůrazně pokrytý Kabourek se dokázal prosadit 0:1. Ve 24. minutě pronikl hostující obranou Sedláček, ale na jeho centr nikdo z nabíhajících domácích hráčů nedosáhl, ve 32. minutě po špatné malé domů hráčů Slovanu zvýšil Konečný přesnou střelou na 0:2 pro hosty. Ve 34. minutě jsme zahrávali z pravé strany přímý kop, centr Staňka našel Vančuru, který hlavou snížil na 1:2, ve 40 .minutě tvrdou Staňkovu střelu hostující brankář Satoria jen s námahou vyrazil na roh.
      Ve druhém poločase byla k vidění vyrovnaná hra, ale náš tým si dokázal vytvořit více šancí než ten hostující. Ve 48. minutě nejprve v dobré pozici Masopust neprostřelil hradbu těl před sebou, o pět minut později ve velké šanci trefil pouze tyč. V 63. minutě byl Masopust opět v šanci, ale jeho golovou střelu srazili hostující obránci na roh. V 66. minutě už bylo vyrovnáno, Linhartův přetaženy centr z levé strany našel Štěpánka, které střelou z první, trefil přesně na zadní tyč 2:2. O tři minuty později bylo vše ještě radostnější, po Staňkově centru z přímého kopu se hlavou prosadil Masopust 3:2, v 72. minutě unikl domácí obraně Švercl, ale jeho gólovou střelu vytlačil Vykydal mimo tři tyče. V závěru jsme si těsné, i když trošku šťasné vítězství již pohlídali.