SKP Slovan - Hlinsko   2 : 2   (1:2) p.k. 3:0
br. : 31. a 48. Masopust - 10. Cach, 23. Dostál
ŽK : 2:2
diváků : 60

Vykydal - Škranc, Vančura, Strouhal, Novák - Sedláček, Dokoupil (46. Novotný), Staněk, Trefil - Masopust, Polák

Zajímavé utkání, ve kterém domácí opět museli dohánět dvoubrankové manko. V 10. minutě se po rohovém kopu odrazil míč k hostujícímu Cachovi, který tečovanou střelou, na kterou Vykydal již nemohl reagovat otevřel skore. Ve 23. minutě bylo ještě hůř, po zbytečné zrátě ve středu pole a následném brejku, který byl zastaven faulem zahrával přímý kop Dostál a trefil přesně 2:0. Ve 31. minutě udeřilo po rohovém kopu i na druhé straně, po centru Staňka, se hlavou prosadil Masopust 1 : 2, chvíli před poločase po dalším rohovém kopu hostí a následném závaru v pokutovém území zvonila tyč domácí branky.
        Tři minuty po změně stran poslal Staněk do brejku Masopusta a ten se nemýlil 2:2. Patnáct minut před koncem se dostal z úhlu před Vykydala hostující Mayer, ale Vykydal jeho střelu zlikvidoval, v samém v závěru se ocitnul v pokutovém území chvíli neobsazen Masopust, ale střela z otočky mu nesedla a skončila vedle hostující branky.

V pokutových kopech byli lepším týmem domácí, když Novák, Staněk i Vančura své pokusy proměnili, naopak hosté jednou přestřelili a dvakrát trefili břevno. Na pokutové kopy tak domácí zvítězili 3:0.