17. kolo Tlapnet Krajského přeboru mužů (Polička)

SKP Slovan Moravská Třebová - SK Polička 2:0 (2:0)

Kryštof - Vančura, Murin (74. Dokoupil), Strouhal, Novák - Polák, Staněk, Šatník, Sedláček (88. Novotný) - Šrom, Nováček (90 + 2. Rázl)
Branky: 3. Šatník Roman, 35. Šatník Roman.
ŽK: 1:4, ČK 0:1. Střely 11:6, rohy 2:3
Rozhodčí: Halda Petr - Růžička Jiří, Svědiroh Miroslav. Delegát: Machala Jaroslav. Utkání sledovalo 120 diváků.

Okresní derby začali lépe domácí. Na centr Nováka si naběhl Vančura, jeho tečovaný balon skončil v náruči Slaného. O minutu bylo veseleji. Trestný kop Staňka napálil halfvolejem Šatník ke vzdálenější tyči - 1 : 0. Mezi 20. - 30. min. si Slovan vybírá tradiční hluché minuty. Hosté zahrozili ve 27. minutě. Centr z levé strany napálil J. Petr do tyče. Poté se po ráně Švece vyznamenal veterán Kryštof. Ve 36. min. Staněk podruhé v zápase vyzval Šatníka ke skórování. Centr z pravé strany zakončil Šatník hlavou téměr do stejného místa jako při první trefě - 2 : 0.
Ve druhém poločase měla více ze hry Polička. Slovan měl šance ze standartních situací. V 54. min. Šromův trestný kop zakončil hlavou Murin, ale Slaný byl u tyče včas. V 58. min. nabídl Šrom šanci Strouhalovi, ten mířil z voleje vysoko. V 67. min. Nováček v rohu šestnáctky posadil obránce, jako na podnose předložil balon nabíhajícímu Vančurovi,  ten však odkrytou  bránu minul. V 87. min. si Staněk vychutnal obránce hostů, odcentroval a Nováček mířil hlavou do břevna. Odražený míč z těžké pozice Polák také hlavou poslal nad bránu. Stínem utkání byla zranění Murina a Sedláčka. V závěru viděl druhou žlutou kartu hostující Andrle a musel do sprch. Slovan udržel podruhé v sezóně čisté konto. Střelec Roman Šatník vstřelil dva góly naposledy na přelomu století.