18. kolo Tlapnet Krajského přeboru mužů (Letohrad)

FK Letohrad "B" - SKP Slovan Moravská Třebová  2:0 (1:0)

Branky: 33. Lorenc Martin (pen.), 66. Kabourek Tomáš

Vykydal - Vančura, Murin, Strouhal, Novák - Dokoupil, Staněk, Šatník, Sedláček (81. Novotný) - Šrom, Nováček (70. Marek)
ŽK: 4:2, ČK 1:1. Střely 9:6, na bránu 5:2, rohy 5:6

Rozhodčí: Morávek David - Nováková Karolína, Braun Martin. Delegát: Blažek Zdeněk.

Utkání sledovalo 60 diváků.

V 15. minutě Vančura udělal ve vápně ve vápně kličku Zachovi, jehož zákrok voněl penaltou. Slovan měl místy převahu. Domácí hrozili z brejků, ve 20. min. jeden z nich zakončil střelou do tyče Kabourek. Ve 24. min. měl Nováček velkou šanci. Jeho zakončení nad bránu bylo velmi zbrklé. O pět minut požději našel Šrom v šestnáctce opět Nováčka, ten sice gólmana prostřelil, míč však mířil mimo bránu. Toho se zmocnil dobíhající Dokoupil a z metru zcela odkrytou bránu minul. Ve 31. min. stěžejní okamžik zápasu. Rychlý protiútok domácích po kiksu Slovanu ve středu hřiště. Murin jde do skluzu s Kabourkem, sudí zákrok v rohu vápna vyhodnocuje jako penaltový, navíc udělil Murinovi ČK. Penaltu Lorenc proměnil a domácí jdou do vedení 1 : 0. V nastaveném čase první půle trestný kop Šroma zakončuje volejem Strouhal pouze do hradby těl.

První minuty druhé půle patřily Slovanu, i v deseti měl více ze hry. Neplodná převaha končila zpravidla už před velkým vápnem. Narůstající frustrace hostů vyvrcholila v 57. minutě nařízením nepřímého kopu z hranice šestnáctky, s nímž si Vykydal poradil. Následná dorážka šla mimo tyče. V 67. min. chybu ve středu pole využili domácí k pojištění vedení. Odražený balon se dostal ke zcela Volnému Kabourkovi. První ránu vykydal bravurně vyrazil, na dorážku neměl šanci - 2 : 0. V 80. min. byl po druhé ŽK vyloučen domácí Lorenc. Slovan ve dvou střetnutích na hřištích soupeřů jen třikrát trefil branku.