21. kolo Krajského přeboru mužů (Slatiňany)

SKP Slovan Moravská Třebová - Slatiňany 1:1 (0:0) Pen: 5:4

Vykydal - Strouhal, Murin, Marek, Novák - Vančura, Staněk, Šatník, Polák (85. Špaček), Nováček (87.Novotný), Štěpánek
Branka: Nováček, PK proměnili: Vančura, Štěpánek, Novák, Staněk, Strouhal. Rozhodčí: Bednář.
Střely - 6:7, na bránu: 3:4, rohy - 1:3, ŽK - 4:2

Hosté byli zaskočeni počátečním náporem domácích. V 6. minutě rychlík Štěpánek přiklepl balon Staňkovi, který prověřil pozornost gólmana Ždánského. Hosté kontrovali ve 12. minutě. Kopeckého střelu Vykydal u tyče vyrazil na roh. 23. minuta - dlouhý aut Šatníka našel ve vápně Strouhala, ale ten obloukem bránu překopl. Ve 25. minutě gól Vančury neplatil (ofsajd). 33. minuta - rychlá akce Slatiňan po pravé straně. Odražený balon přistál u nohou volného Koblasy, který jej napálil vysoko nad bránu.
52. minuta - Slovan dlouhým pasem zaútočil po levé straně, Vančura si pohrál s obráncem a přesnou přihrávkou vybídl ke skórování Nováčka. Mladý útočník doslova procedil balon pod Ždánským do sítě - 1:0. 56. minuta - brejk domácích a přečíslení tři na dva končí špatnou přihrávkou. Hosté mají více ze hry, ale Slovan bojovným výkonem atakům soupeře odolává. Prim v boření útoků hraje Ondřej Murin. Hosté si však větší šanci vypracovali až v 65. minutě, kdy Pokorný mířil do oblak. Štěstí se k lídrovi soutěže přiklonilo v 73. minutě, když se střela Koudelky odrazila od obránce na opačnou stranu než Vykydal očekával - 1:1. V 77. minutě mířil Hudec zbrkle vedle brány, takže všechno musel rozhodnout až penaltový rozstřel. Vančura, Štěpánek, Novák, Staněk, Strouhal to proměnili s přehledem. Poslední penaltu Vykydal Koudelkovi chytil, a tak dva body zůstávají na Moravě.
Slovan tentokrát makal, bojoval na doraz celý zápas. Těžké, místy vyhecované utkání, velmi dobře odpískal dvacetiletý Jaroslav Bednář.