10. kolo - 1. A třídy

TJ Sokol Staré Hradiště – SKP Slovan Moravská Třebová   0 : 1  (0:1)

Branka : Staněk

Vykydal – R.Šatník, Marek, Vančura, Štěpánek – Sedláček, Okleštěk, Staněk, Polák – Masopust, Kučerňák

Slovan odjel k utkání jen s jedenácti hráči. Od prvního hvizdu měl převahu a vypracoval si několik šancí. Střely však končily vysoko nebo vedle brány.

V 10. minutě Kučerňák unikl obraně, ale místo zakončení hledal dalšího spoluhráče a bylo po šanci.

28. minuta utkání.  Sedláček zpracoval balon, proběhl po pravé straně, zpětnou přihrávkou našel Staňka a jeho přesná střela napíná síť.  0:1

34. minuta utkání. Po rohu Oklešťka střílí hlavou Šatník, ale domácí gólman vytáhl superzákrok.

Další šance se zrodila ve 41. minutě. Okleštěk vybojoval balon, proběhl středem hřiště, namazal Kučerňákovi, ale ten míří do oblak.

44´ Domácí zahrozili až v poslední minutě, Vykydal si poradil.

Ve druhém poločase se domácí začali tlačit před bránu Slovanu množstvím standardních situací. První šanci druhé půle mají však hosté. Po Polákově akci a patičce Kučerňáka kopíruje míč brankovou čáru a končí vedle branky v autu.

54´ Bomba Staňka z dálky končí na tyči.

60´ Kučerňák unikl po křídle, odcentroval a Masopust z pěti metrů přestřeluje.

Domácí díky podivným výrokům sudího se v závěru zmohli jen na jeden závar, který Slovan přestál. Hosté poté zazdili další slibné šance (Kučerňák, Masopust).

Slovan vyslal celkem 28 střel (do brány směřovalo 9).