25. kolo Krajského přeboru mužů (Chrudim)

Chrudim "B"- SKP Slovan Moravská Třebová 4:3 (1:1)

Vykydal - Strouhal, Murin (90.J.Štaffa), Marek, Šatník - Vančura, Staněk, Sedláček, Dokoupil - Šrom (83.Novotný), Nováček.
Rozh. Komínek (Pavlas,Langr) - ŽK:1:3 - Střely:16:9 -Střely na bránu:7:4- Rohy:11:3.

Slovan nastoupil na hřišti favorita bez Štěpánka a Poláka. Do utkání vkročil směle. Hned v 1. min. otálel domácí brankář s odkopem, trefil atakujícího Nováčka. Při strážci svatyně stáli všichni svatí, míč skončil vedle brány. V 7.Šrom krásně vysunul Vančuru, ten přehrál Jindráka, zpětnou přihrávkou vybídl ke střele Staňka s jehož střelou si Troják poradil. 20.Troják chyboval v souboji s Nováčkem, míč se odrazil ke Šromovi, který z 25 m obloukem trefil přesně - 0:1. Slovan byl v první čtvrtině zápasu víc jak vyrovnaným soupeřem. Šance domácích přišly až ve druhé části první půle. Kroutil, Opina a zejména Zrůst
bránu netrefili. Ve 31.skore srovnal P.Tlapák. Hlavou zužitkoval centr Žaluda - 1:1. Druhý poločas začal šancí Slovanu. Na pěkný centr Dokoupila však Nováček ani Vančura nedosáhli. V 50.odpískal sudí na hosty nepřímý kop z deseti metrů("malá domů"). P.Tlapák střelou pod víko - 2:1. 52. Po rohovém kopu domácích se otřáslo břevno hostující brány, dorážka Zrůsta-3:1. Vypadalo to na tradiční chrudimskou nadílku, ale Slovan se z tlaku oklepal. V 77. Vančura dlouhým pasem našel před vápnem Šroma. Ten chytrou kličkou přehrál obránce a brankáře Trojáka zostudil hokejovým blafákem - 3:2. 80. Namlsaný Šrom posadil na zem obránce a jeho přízemní centr zakončil Nováček přesně - 3:3. 84.Novotný po přihrávce Nováčka v šanci "vykopl krtka" a střela míjí cíl o centimetry. 87.Rozhodčí místo odkopu od brány Slovanu ukázal k rohovému praporku a kapitán Vácha mířil hlavou přesně - 4:3..Tímto verdiktem si mladý rozhodčí pokazil velmi solidní výkon. 89.Po Vančurově přiťuknutí střílí Murin vysoko.