26. kolo Krajského přeboru mužů (Třemošnice)

SKP Slovan Moravská Třebová - Třemošnice 2:2 (1:2), pen: 5:4

Schreiber (90.Vykydal) - Strouhal, Murin (89,Špaček), Marek, Šatník - Vančura, Staněk, Sedláček, Polák - Šrom (85.J.Štaffa), Nováček.

Rozhodčí: Zerzáň (Růžička,Depeš) - ŽK: 4:2 - Střely: 8:10 (4:8) - střely na bránu: 4:4 (2:4) Rohy:11:2 (2:1).

Za krásného počasí vkročili lépe do zápasu domácí. V 9. Nováček vybídl k ataku Poláka, ten proběhl po pravém křídle. Následný centr přistál k nohám Sedláčka, který nabil Šromovi a fousatý forward potvrdil střelecký apetýt posledních zápasů. Střelou k tyči - 1:0. 24. Domácí prohráli souboj u rohového praporku, centrovaný míč zkrotil Šebek a střelou z šestnáctky vyrovnal. 26.Na dlouhý nákop hostů za obranu si naběhl Hejcman a poslal Třemošnici do vedení - 1:2. Poté se hra přelévala ze strany na stranu, viděli jsme řadu nepřesných přihrávek. Až v závěru poločasu Vančura nezužitkoval centr Strouhala a Auersvald vyrazil jedovku Šroma.
Druhý poločas byl jasně v moci Slovanu. Soupeře domácí přehrávali, ale chyběla finální přihrávka a hlavně střelba. V 76.si naběhl na kolmici do vápna Polák, byl faulován. Pokutový kop proměnil Vančura - 2:2. Sudí hodně povolil utkání otěže. Byli jsme svědky sporných situací na obou stranách. V 79.střet golmana Auersvalda s Polákem už byl zřejmě za hranou. Golman unikl druhé ŽK v zápase. O převaze domácích svědčí poměr rohů ve druhé půli - 9:1. Do konce boje se nic nestalo a byli jsme svědky osmého rozstřelu Slovanu v sezoně. Vančura, Staněk, Strouhal, Polák i Štaffa se trefili, za hosty v poslední sérii ztroskotal Šebek na Vykydalovi a domácí slavili šesté vítězství v rozstřelu. Zajímavostí je, že oba zápasy s Hlinskem i Třemošnicí končily rozstřely a výhrou našich barev.
Děkujeme za podporu dorostencům, kteří vytvořili bouřlivou atmosféru a celý zápas podporovali naše Áčko.